Gott dávno tušil, že je vážně nemocný. Ale bál se pravdy!

 Celebrity 
30. srpna 2016 03:00 / redakce
  0   0
Karel Gott před rokem, a letos! Zásadní rozdíl! Tehdy tušil, že s ním něco není v pořádku, nyní ví, že vyhrál! archiv K. Gotta
Když vloni přineslo VIPstory.cz jako první zprávu o tom, že s Karlem Gottem není něco v pořádku a může u něj jít o vážné onemocnění, někteří se čertili, že přinášíme poplašné zprávy a Slavík je na tom dobře jako nikdy. Jenže ouha, už byl nemocný. I on to tušil, ale bál se pravdy!

Mistr na sobě cítil, že mu není dobře. Měl zažívací potíže, ale přikládal to stravě. Podle dostupných informací prý byl na raw stravě, tedy vše téměř syrové. A myslel si, že je to právě tím. Ovšem úbytek na váze, nevolnosti a zlé tušení.

I přátelé na Sardinii mu pode Blesku radili, aby se nechal důkladně vyšetřit, ale on se bál. Hlavně pravdy. „To víte, člověk nechtěl slyšet žádné špatné zprávy, to je přirozené, Zažívací potíže, které jsem měl, jsem přisuzoval stravování, ničemu jinému,“ řekl zpěvák, který na dovolené hodoval. „Posílám pozdrav od bohatého stolu z pravé sardské hostiny,“ umístil tehdy fotku na Facebook.

Po návratu mu ale bylo čím dál hůř, až u něj nastala vážná břišní příhoda. Byl ihned operován a už na sále lékaři viděli, že je to velmi špatné. Ortel zněl jasně - rakovina mízních uzlin v pokročilém stádiu. Proto musel Gott okamžitě nastoupit na tvrdou onkologickou i radiologickou léčbu. Pokud by to odkládal, dnes by už nebyl mezi živými.

Nejen léčba, speciální léky, ale hlavně pozitivní myšlení, podpora rodiny a přátel dokázala, že se Karel Gott uzdravil. Dnes začíná pracovat, na Děčínsku si staví chalupu a v říjnu se chystá před publikum. Do té doby bude mít nejméně dva nové hity

Je to zkrátka už zase ten starý, dobrý Karel Gott, prostě Bůh!
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Pokud vám způsobují cizí kočky na zahradě škody, vyžeňte je šetrně od vašeho domu

Styl

Kyselina mandlová je další oslavovanou kyselinou v péči o pleť

Bydlení

Staré dveře je škoda rozštípat a spálit. Zkuste si je zrenovovat, získáte krásný kousek

1. Josef Maršálek přiznává: Pečení jsem obětoval všechno, česká cukrařina je neuvěřitelně komplikovaná

2. Hana Zagorová je v nemocnici kvůli komplikacím s koronavirem. Vzhledem k jejímu zdravotnímu stavu o ni mají...

3. Nedávný nouzový stav inspiroval Ivana Fílu ke vzniku unikátní knihy. Na křest dorazila i Lucka...

4. Herečka Kateřina Brožová přiznala, kdo u ní doma šéfuje

5. Roman Vojtek se stane potřetí otcem. Krásná manželka Petra skrývala bříško půl roku

Zavřít reklamu