Šokující! Nově zvolený Muž roku přišel z vězení!

 Celebrity 
27. srpna 2016 02:50 / redakce
  0   0
📷
Další 3 fotografie v galerii
Josef Kůrka se stal Mužem roku 2016! muzroku.cz
Ve východočeském Náchodě se včera večer za účasti řady známých osobností i sponzorů volil nový Muž roku 2016. Stal se jím 24letý Josef Kůrka. Šokující však je to, že přišel z vězení! Jak je to možné?

Jednoduše. Nejkrásnější muž ČR je totiž profesí strážce vězeňské služby. Pochází ze Slaného a je zadaný. Má přítelkyni Nicol. „Málokdo by do něj řekl, že je členem vězeňské sužby,“ řekl ředitel Muže roku David Novotný.

Na druhém místě skončil a Mr. Global 2016 se stal Tomáš Dvořák a 3. místo s titulem Mr. Univers získal Miroslav Dubovický.

Vítěze kromě ředitele soutěže Davida Novotného vyhlásil také loňský vítěz Muže roku Jakub Kraus a nejkrásnější muž světa Mr. International Pedro Mendez ze Švýcarska.

„Jsem šťastný. Moc jsem v to nedoufal, ale je to pro mě takové splnění snu,“ řekl těsně po vyhlášení Muže roku 2016, pracovník vězeňské služby Josef Kůrka.

Finálový večer soutěže Muž roku 2016 v Náchodě moderovali Karel Voříšek a Sandra Parmová. Během večera účinkovali třeba Leona Machálková, Ilona Csáková, Felix Slováček jr., Kamila Nývltová, Marian Vojtko,. V porotě zasedla třeba Hanka Křížková, Zuzana Bubílková a i v publiku mnoho dalších hvězd českého showbyznysu, například i stylista a vizážista Kája Pavlíček.

Dnes se v Náchodě koná i charitativní akce navazující na Muže roku s názvem Den dobrých skutků, kde zazpívá řada zpěváků a zpěvaček.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Hledání domu s ohledy na domácí mazlíčky. Pozor na možné chyby

Styl

Jak nosit džíny a jaký typ vybrat, aby správně vynikla naše postava

Bydlení

Jak vyhnat klíšťata ze svého pozemku

1. Vztah Jágra a Kopřivové je minulostí! Stojí za jejich rozchodem tento svalnatý mladík?

2. Eliška Bučková přistižena ve svatebních šatech! Bude se snad vdávat?

3. Jakub Kohák umí překvapit. Co prozradil o svých školních výsledcích?

4. Proč muzikál Tarzan rozplakal Evu Burešovou?

5. Pamatujete si na Báru z Robinsonova ostrova? Blondýnka šla pod kudlu!

خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn
Zavřít reklamu