Vondráčková na svých koncertech bourá sály!

 Celebrity 
27. srpna 2016 04:00 / redakce
  0
📷
3 fotografie v galerii
Lucka Vondráčková boří sály! J. Vojzola
Málokdy se něco takového podaří. Lucii Vondráčkové zlí jazykové prorokovali prázdné sály a ona zatím vyprodává a plni prostory, kde se to třeba dřív podařilo jen Čechomorům a Nohavicovi.

To je třeba případ Valašského Meziříčí: „Nevím, kde byla média na tom, že o Lucii Vondráčkovou není zájem. Opak je pravdou. Máme vyprodáno a to se podařilo zatím u nás jen skupině Čechomor a Jarku Nohavicovi,“ sdělila paní Marková z Kulturního střediska.

Od prvních tónů je jasné, že z Lucie, která se vždy považovala více za herečku, se stala jistá a zralá zpěvačka, která své diváky baví, zajímá a provází s humorem celým unplugged koncertem.

Dramaturgicky Kousek štěstí tour působí velmi kompaktně, příjemně, je plný emocí a graduje tak, že diváci pravidelně aplaudují ve stoje a vytleskávají si přídavky. Hity jako Strach, Kdo tě má rád, Láska na 100 let, Vítr, Láska umí víc působí na diváky jako magnet a vícehlasy se skupinou Vokobere jsou muzikantsky vycizelované a s hlasem Lucie dostávají ten správný šmrnc.

Zajímavé a milé je zařazení písniček Manon a Plot. Mnoho diváků tyto písničky možná nezná, ale jsou příjemným osvěžením koncertu. Povedenou považuji závěrečnou Medley, složenou z písniček, které by příště mohly dostat svůj samostatný prostor. Diváky v této Medley asi nejvíc baví, Ty jsi ten nej a Úplně down.

Včera Vondráčková zpívala v Turnově, kde bylo opět plno. Dnes ji čeká Příbram. Sama zpěvačka je spokojená, nadšená a usmívá se, protože dokázala, že řeči o rušení koncertů či prázdných sálech a amfiteátrech byly jen pokus o to zkazit jí náladu. Kousek Štěstí tour pokračuje až do 8. a 9. září, kdy jej Lucka Vodráčková završí v pražské Hybernii.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Bitva o majetek Elvise Presleyho po smrti Lisy Marie začala. Priscilla už podala soudní žalobu

Styl

Láska na první pohled neexistuje. Jde pouze o fyzickou přitažlivost, říká nová studie

Dům a zahrada

Nezanedbejte říjnové práce na zahradě: Sázejte, uskladňujte a mulčujte