Tenhle slavný herec je vážně velký magor! Uřízl si nejen ostudu, ale i kousek prstu!

Johny Depp vypadá dnes takto! Kde je ten sexy a charismatický herec?
 Celebrity 
18. srpna 2016 04:00 / archiv
  0   0
Co se to s ním děje? Byl mladý, sexy, úspěšný. Ženy a údajně i muži mu padali k nohám. Najednou přišel zvrat o 360 stupňů a stal se z něj doslova magor, který nadává, vyhrožuje, bije a dokonce si v alkoholovovém či jiném rauši uřízl kus prstu. Johny Depp pak vlastní krví napsal vzkaz manželce Amber!

Před soud se nyní dokonce dostaly záběry jako z hororu. Depp si podle výpovědi Amber udělal pero z vlastního prstu, když si po jedné jejich hádce v dalším ze svých alkoholových a drogových opojení uřízl o rozbité sklo špičku prostředníčku na pravé ruce a krví jí ‚věnoval‘ vzkaz na zrcadle v koupelně.

Manželku v něm osočil z nevěry s Billym Bobem Thorntonem. Incident se stal loni v březnu, kdy Amber v Austrálii natáčela Dánskou dívku. Když si spolu volali po telefonu, začali se hádat. Depp mrštil telefonem do skleněného stolu a uřízl si kůži na prstu. Zraněný prst pak namočil do modré barvy a oběma smíšenými tekutinami napsal na zrcadlo: 'Starring Billy Bob Easy Amber'. Depp totiž žil v domnění, že jeho žena měla románek s 61letým bývalým manželem Angeliny Jolie a Amber s ním také před osmi lety hrála ve filmu Informátoři.

Johnyho Deppa po pár dnech viděli v Brisbane na letišti, kdy jej doprovázela s Amber a měl ovázanou ruku. Kousek prstu, tedy spíš kůže mu na něm dodnes chybí.
◼ redakce inStory.cz
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

O kvalitě spánku nerozhoduje jen postel či rošt. Roli hraje i jedna opomíjená drobnost

Styl

Vrásky na čele zbytečně přidávají roky. Známe triky, jak se jich docela snadno zbavit

Bydlení

Pět tipů, aby se vám v ložnici nádherně spalo

1. Václav Jiráček a Elizaveta Maximová přistiženi při něžnostech

2. Krasavice Štoudková takhle řádí na prkně

3. Modelka, která sesadila šéfa Guess, čeká dítě

4. Moderátorku Sandru Parmovou okradli

5. Takhle to Nikol Moravcové slušelo po rozlučce se svobodou