Tohle tajemství lady Diany se svět neměl nikdy dozvědět!

 Celebrity 
15. srpna 2016 04:00 / redakce
  0   0
Ložnicí lady Diany prošla celá řádka mužů! archiv
Byla krásná, milovaná, nešťastná ale také pořádně promiskuitní. Princezna Diana, od jejíž smrti za pár dnů uběhne 19 let, prožila románek s mnoha muži, včetně prodavače aut. Ken Wharfe, který pracoval v královské ochrance, ve své nové knize uvádí, kolik milenců prošlo její postelí a jak často ji musel varovat před možným nebezpečím.

Ken Wharfe hlídal princeznu Dianu šest let a ve své knize poodhalil tajemství z její ložnice. „Scotland Yard doporučoval ochrance, aby se nikdy citově nevázali na subjekty, které chrání. Museli jsme se plně soustředit na jejich bezpečnost. S někým tak srdečným, sympatickým, důvěřivým a zranitelným jako princezna Diana ovšem bylo velmi obtížné podobné nařízení dodržet, "přiznává se Ken Wharfe.

V roce 1986 se po paláci šuškalo, že princezna má blízko k členu ochranky Barrymu Mannakeemu. Člen Charlesova personálu měl najít Dianu a Barryho Mannakeeho v kompromitující situaci v předvečer svatby prince Andrewa a Sarah Ferguson. Nic se nedokázalo, ale Barryho okamžitě propustili. O rok později zemřel při dopravní nehodě v East Endu. Diana románek s Barrym popírala. Když jí však princ Charles během letu do Cannes oznámil zprávu o Mannakeeho smrti, rozplakala se.

Diana ovšem mívala několik obdivovatelů současně. Na konci 80. let byl jejím milencem James Hewitt, o kterém se mluví jako o skutečném otci prince Harryho. Současně s Hewittem se jí dvořil i prodavač aut a dědic James Gilbey.

„Následoval románek s ženatým obchodníkem s uměním Oliverem Hoarem," uvádí dále Ken. „Ten muž se mi nelíbil a on zase nesnášel moji přítomnost. Asi si myslel, že ho špehuji.“

Po dobu své šestileté služby viděl Ken Wharfe příliš mnoho. Za tu dobu vztahy s Dianou pořádně ochladly. Když po jedné z mnoha roztržek řekl Ken klidně: „Madam, rozhodl jsem se rezignovat z pozice vašeho osobního bodyguarda," vzala to prý Diana s ledovým klidem.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Pojistěte si úrodu rajčat i na příští rok. Připravte si vlastní semena

Styl

Jak správně ošetřit spálenou pokožku od slunce

Bydlení

Jak vybrat stůl a židle pro prvňáčky?

1. Hvězda ze seriálu Ordinace v růžové zahradě se stane další hvězdou Tváře

2. Jaký je fotbalista Vladimír Coufal za volantem? Jezdí slavistický obránce jako útočník? Moderátor Bob...

3. Krásná Klára Medková se po dlouhé době objevila ve společnosti. A dokonce po boku slavného manžela

4. Výjimečně talentovaný krasobruslařský idol měl ve své posteli raději muže než ženy. Na svoji lásku...

5. Co naprosto miluje Andrea Kalivodová? Budete překvapeni!

Zavřít reklamu