Tohle tajemství lady Diany se svět neměl nikdy dozvědět!

 Celebrity 
15. srpna 2016 04:00 / redakce
  0   0
Ložnicí lady Diany prošla celá řádka mužů! archiv
Byla krásná, milovaná, nešťastná ale také pořádně promiskuitní. Princezna Diana, od jejíž smrti za pár dnů uběhne 19 let, prožila románek s mnoha muži, včetně prodavače aut. Ken Wharfe, který pracoval v královské ochrance, ve své nové knize uvádí, kolik milenců prošlo její postelí a jak často ji musel varovat před možným nebezpečím.

Ken Wharfe hlídal princeznu Dianu šest let a ve své knize poodhalil tajemství z její ložnice. „Scotland Yard doporučoval ochrance, aby se nikdy citově nevázali na subjekty, které chrání. Museli jsme se plně soustředit na jejich bezpečnost. S někým tak srdečným, sympatickým, důvěřivým a zranitelným jako princezna Diana ovšem bylo velmi obtížné podobné nařízení dodržet, "přiznává se Ken Wharfe.

V roce 1986 se po paláci šuškalo, že princezna má blízko k členu ochranky Barrymu Mannakeemu. Člen Charlesova personálu měl najít Dianu a Barryho Mannakeeho v kompromitující situaci v předvečer svatby prince Andrewa a Sarah Ferguson. Nic se nedokázalo, ale Barryho okamžitě propustili. O rok později zemřel při dopravní nehodě v East Endu. Diana románek s Barrym popírala. Když jí však princ Charles během letu do Cannes oznámil zprávu o Mannakeeho smrti, rozplakala se.

Diana ovšem mívala několik obdivovatelů současně. Na konci 80. let byl jejím milencem James Hewitt, o kterém se mluví jako o skutečném otci prince Harryho. Současně s Hewittem se jí dvořil i prodavač aut a dědic James Gilbey.

„Následoval románek s ženatým obchodníkem s uměním Oliverem Hoarem," uvádí dále Ken. „Ten muž se mi nelíbil a on zase nesnášel moji přítomnost. Asi si myslel, že ho špehuji.“

Po dobu své šestileté služby viděl Ken Wharfe příliš mnoho. Za tu dobu vztahy s Dianou pořádně ochladly. Když po jedné z mnoha roztržek řekl Ken klidně: „Madam, rozhodl jsem se rezignovat z pozice vašeho osobního bodyguarda," vzala to prý Diana s ledovým klidem.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

U sprchování závěs, nebo zástěna? Obojí má výhody i nevýhody

Styl

I zdánlivě neškodné léky mohou ovlivnit schopnosti řídit auto. Na jaké si dát pozor?

Bydlení

Dřevěná podlaha vypadá skvěle. Její údržba má ale svá jasně daná pravidla

1. Simona Krainová nafotila kalendář plný nahotinek. Víme, kde a jak se připravovala na jeho křest

2. Nejbláznivější cestopis všech dob s Lukášem Pavláskem a Ondřejem Sokolem

3. Rekordman a velký sportovec Jan Kareš řídil elektrický unikát

4. Do třetice všeho dobrého? Moderátor Libor Bouček se znovu oženil!

5. Hvězda ze seriálu Ordinace v růžové zahradě se stane další hvězdou Tváře

Zavřít reklamu