Tohle tajemství lady Diany se svět neměl nikdy dozvědět!

 Celebrity 
15. srpna 2016 04:00 / redakce
  0   0
Ložnicí lady Diany prošla celá řádka mužů! archiv
Byla krásná, milovaná, nešťastná ale také pořádně promiskuitní. Princezna Diana, od jejíž smrti za pár dnů uběhne 19 let, prožila románek s mnoha muži, včetně prodavače aut. Ken Wharfe, který pracoval v královské ochrance, ve své nové knize uvádí, kolik milenců prošlo její postelí a jak často ji musel varovat před možným nebezpečím.

Ken Wharfe hlídal princeznu Dianu šest let a ve své knize poodhalil tajemství z její ložnice. „Scotland Yard doporučoval ochrance, aby se nikdy citově nevázali na subjekty, které chrání. Museli jsme se plně soustředit na jejich bezpečnost. S někým tak srdečným, sympatickým, důvěřivým a zranitelným jako princezna Diana ovšem bylo velmi obtížné podobné nařízení dodržet, "přiznává se Ken Wharfe.

V roce 1986 se po paláci šuškalo, že princezna má blízko k členu ochranky Barrymu Mannakeemu. Člen Charlesova personálu měl najít Dianu a Barryho Mannakeeho v kompromitující situaci v předvečer svatby prince Andrewa a Sarah Ferguson. Nic se nedokázalo, ale Barryho okamžitě propustili. O rok později zemřel při dopravní nehodě v East Endu. Diana románek s Barrym popírala. Když jí však princ Charles během letu do Cannes oznámil zprávu o Mannakeeho smrti, rozplakala se.

Diana ovšem mívala několik obdivovatelů současně. Na konci 80. let byl jejím milencem James Hewitt, o kterém se mluví jako o skutečném otci prince Harryho. Současně s Hewittem se jí dvořil i prodavač aut a dědic James Gilbey.

„Následoval románek s ženatým obchodníkem s uměním Oliverem Hoarem," uvádí dále Ken. „Ten muž se mi nelíbil a on zase nesnášel moji přítomnost. Asi si myslel, že ho špehuji.“

Po dobu své šestileté služby viděl Ken Wharfe příliš mnoho. Za tu dobu vztahy s Dianou pořádně ochladly. Když po jedné z mnoha roztržek řekl Ken klidně: „Madam, rozhodl jsem se rezignovat z pozice vašeho osobního bodyguarda," vzala to prý Diana s ledovým klidem.
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Nechte vzniknout nové prostory a zákoutí. Vytvořte v bytě vhodné prostory pomocí příček

Styl

Kari je nejen výborné koření, má také léčivé účinky na lidský organismus

Bydlení

Dlouhé závěsy pozvednou váš interiér. Co sluší velkým oknům a co vysokým stropům

1. Dědictví aneb Kurvahošigutntag. Ve filmu byly Vlasta s Irenkou velké rivalky, ve skutečnosti si padly do oka

2. Lucie Bílá snad zastavila čas. Zpěvačka jen kvete a omládla i duševně

3. Charismatický zpěvák David Kraus prozradil, co je pro něj opravdu důležité

4. Jiřina Bohdalová slaví neuvěřitelné 89. narozeniny. Co vězí za její nezkrotnou energií?

5. Velká novinka v rodině Terezy Kostkové. Pochlubila se novým přírůstkem

Zavřít reklamu