Šílený Johny Depp: Měsíčně utratí tolik, kolik nevyděláte za celý život!

 Celebrity 
03. února 2017 03:25 / Marek Pokorný
  0
📷
2 fotografie v galerii
Johny Depp utratí měsíčně neskutečných 50 milionů korun! archiv
Johny Depp je asi magor! Myslí si to o něm i řada fanoušků, kteří ho milovali. Poté, co se začal chovat divně, dokonce někteří mají podezření na užívání návykových látek. Teď vyšlo najevo, že měsíčně utratí tolik, kolik si běžný smrtelník nevydělá za celý život!

Třiapadesátiletý Depp si může i po rozvodu s ženou dovolit utratit měsíčně až 50 milionů korun. Vše vyšlo najevo poměrně kuriózně! Depp totiž zažaloval své bývalé finanční poradce za to, že přišel obrovský balík. Ovšem ti si to nenechali líbit a podali na něj žalobu. 

U soudu uvedli to, kolik večírkový král skutečně utratí za měsíc. Ze soudních spisů třeba vyplývá, že za správu svých 10 sídel včetně luxusní nemovitosti na Bahamách zaplatil hollywoodský herec skoro 2 miliardy korun.  Skoro půl miliardy ho pak stála 46 metrů dlouhá jachta. 

Dalších 100 milionů prý utratil za umění a další nesmysly. Jen za víno prý měsíčně utratil 755 tisíc korun. Například 76 milionů za vystřelení popelu svého kamaráda do vesmíru a jen ochranka ho přijde měsíčně na skoro 4 miliony. 

Zkrátka a dobře, Depp by bez luxusních příjmů za filmové role umřel hlady zřejmě během hodiny. 

 

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Ukázalo se, že Madonna ve své sbírce skrývá dávno ztracený obraz. Měl zmizet z Francie koncem 1. světové...

Styl

Začal čínský nový rok ve znamení králíka. Pro většinu znamení zvěrokruhu by to měl být skvělý rok....

Tech

Rusko vybavilo svoje ponorky Belgorod novými a nedostižnými jadernými torpédy Poseidon