Tohle je dcera Terezy Kostkové! Nevěříte? Sami uvidíte!

 Celebrity 
17. srpna 2016 04:53 / redakce
  0   0
📷
Další 2 fotografie v galerii
Nelly Řehořová v nové pohádkové komedii Strašidla! V. Resler
Jmenuje se Nelly Řehořová a rozhodně není žádným nováčkem. Nicméně před sebou má slibnou kariéru. Nyní třeba hraje v nové pohádkové komedii Zdeňka Trošky Strašidla a dokonce nazpívala úvodní písničku společně s Terezou Kostkovou.

Hudbu k písničce Láska patří i ke strašidlům, napsal Miloš Krkoška a o text se postaral Eduard Krečmar. Takže záruka kvality. A nutno podotknout, že Nelly s Terezou to dobře ladí!

Mladičká dívka začínala před několika lety jako zpěvačka a herečka. Po boku Terezy Kostkové, která ztvárňuje čarodějnici Patricii, si Nelly Řehořová zahrála její dceru Ester, která pochytí čarodějnické umění od své maminky

„Vystěhovat se nebo platit nájem, pracovat a chodit do školy!“ tak zněl ortel, vynesený úředníkem Patočkou nad rodinou. Brzo však spolužáci Ester a jejího bratra Eleonora, kterého hraje Petr Šimčák, zjistí jejich nadpřirozené schopnosti a začnou je využívat ke školnímu čarování, což sebou přináší různé zapeklité a krkolomné situace.

„Je to šikovné a velmi talentované děvče a umí na sobě pracovat. Rychle se učí a myslím, že z ní může být jednou velká hvězda.“ pochválil Nelly Zdeněk Troška, který s ní a s dalšími protagonisty filmu jezdí po předpremiérách filmu Strašidla.

„Ještě, že mám prázdniny a nemusím do školy! Já nerada brzo vstávám a nejraději bych spala do dvanácti hodin," přiznala se zpěvačka, která ráda vzpomíná na natáčení této komedie. „Učila jsem se kouzlit, já jsem spíše strašpytel, ale vždy jsem zbožňovala napětí a ráda jsem chodila na atrakci dům hrůzy, i když jsem se bála" dodává Nelly. Na patnáct je velmi akční, protože natáčí videoklipy, má svůj blog či se připravuje na další herecké role. „Můj nový klip s názvem Země zázraků, se natáčel v přírodě za Prahou, tu mám velmi ráda. V hlavní roli se objeví zvířata. Kůň, na kterém jsem se projížděla na louce a pes,“ prozradila Řehořová, která dokonce ke klipu navrhovala scénář. V současné době je nezadaná, ale na zájem chlapců si nemůže stěžovat. „Na kluky nemám čas, věnuji se hlavně vydání svého vlastního CD" dodala Nelly.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Vánoce se blíží. Jak letos ušetřit a přitom si dopřát?

Styl

Oči o člověku prozradí mnoho informací. Víte, jak v nich číst?

Bydlení

Topíte v celém domě, ale radiátory jsou stále vlažné? Poradíme, jak je pořádně odvzdušnit

1. Jak se o svou pleť starají známe české krásky? Některé jsme vyzpovídali

2. Oto Klempíř: 17. listopad je pro mě nejvýznamnějším dnem v roce

3. Letos by jednomu z největších českých herců bylo 80 let! Jiří Hrzán se konečně dočká své sochy

4. Simona Krainová nafotila kalendář plný nahotinek. Víme, kde a jak se připravovala na jeho křest

5. Nejbláznivější cestopis všech dob s Lukášem Pavláskem a Ondřejem Sokolem

Zavřít reklamu