Brzobohatý se musí v hrobě obracet! Gregorová hraje komedii, myslí si kolegové!

 Celebrity 
16. srpna 2016 04:54 / redakce
  0   0
📷
Další 2 fotografie v galerii
Hana Gregorová a Ondřej Koptík! Podle mnohých - tak trochu komedie století! Profimedia
To, co předvádí herečka Hana Gregorová se svým o 31 let mladším milencem, nebaví, ale šokuje celou řadu jejích kolegů. Ale hlavně kolegů a přátel jejího bývalého muže Radoslava Brzobohatého. Ti se nestačí divit. Podle mnohých je ale principálka "stará komediantka", která vždy byla středem pozornosti, a ne vždy se k Brzobohatému chovala zrovna vzorově!

"Gregorová byla vždycky velmi hlučná a někdy až vulgární ženská. Nikdy mi nebylo v její společnosti dobře. Pokud jsme spolu něco točily, snažila jsem se to odtočit a jít. Ale jednou jsem zažila na nějaké akci, jak Radka shazuje před ostatními. Pak na něj křičela a on chudák se jen tak usmíval. Bylo mu za ní hrozně trapně. To, co dělá teď, je opravdu vrchol trapnosti. Ona byla vždycky komediantka," svěřila se VIPstory.cz jedna z hereček.

To, že si milenec Gregorové Ondřej Koptík šel k hrobu Brzobohatého takzvaně požádat o požehnání, považují mnozí přátelé a kolegové Brzobohatého za troufalost.

"Kdyby Radek žil. nakopal by zadek jemu i jí. On právě takovéhle chování, které oni dva teď předvádí, nesnášel. Už to, jak se zachoval jeho syn Ondřej, který se ho vlastně "zřekl" tím, že se nechal přejmenovat, je hrozné. Zkrátka u nich se asi všichni zbláznili," dodal další z hereckých kolegů.

Hana Gregorová se nyní zřejmě bude vdávat. V Rakousku se se svým kolouškem zasnoubila. Komediální scénu, kterou předvedla před kamerou jednoho z bulvárních deníků, jakoby vystřihla z prvorepublikového, němého filmu, kdy herečky přehrávaly. Podobné to bylo u ní.

Řada lidí si taky klade otázku, zda to vše myslí Hana Gregorová vážně, nebo jen jako trapný fór. A zda brzo neoznámí, že to byla taková jedna velká komedie..
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Zůstal vám na zahradě starý pařez? Odstranit ho lze i bez velké námahy

Styl

Uherák byl za socialismu většinou nedostupný, víte jaký salám si Čechoslováci zamilovali místo něj?

Bydlení

Vybíráte si lednici a nevyznáte se v jejich terminologii? Tady máte návod

1. Do třetice všeho dobrého? Moderátor Libor Bouček se znovu oženil!

2. Hvězda ze seriálu Ordinace v růžové zahradě se stane další hvězdou Tváře

3. Jaký je fotbalista Vladimír Coufal za volantem? Jezdí slavistický obránce jako útočník? Moderátor Bob...

4. Krásná Klára Medková se po dlouhé době objevila ve společnosti. A dokonce po boku slavného manžela

5. Výjimečně talentovaný krasobruslařský idol měl ve své posteli raději muže než ženy. Na svoji lásku...

Zavřít reklamu