Nejslavnější baletní sourozenecké duo vyprodalo tour! Je ještě poslední šance je vidět!

 Celebrity 
10. srpna 2016 03:00 / redakce
  0   0
📷
Další 1 fotografie v galerii
Jiří a Otto Bubeníčkovi končí svou profesionální kariéru posledním tour Les Ballets Bubeníček! bubenicektour.cz
Nejslavnější české baletní duo, bratři Bubeníčkové se letos definitivně loučí se svou profesionální kariérou! U této příležitosti uspořádají poslední tour s názvem Les Ballets Bubeníček Tour. Původně mělo být jen šest vystoupení, nakonec je jich osm. Drtivá většina, včetně přidaných představení, je vyprodaná.

"Poslední šanci vidět bratry Jiřího a Otto Bubeníčkovi s jejich hosty, je možné vidět buď v Ostravě 10. září, kde ještě zbývá pár desítek míst, a případně ve slovenské Bratislavě 14. září. To je také jediné slovenské představení. Jinak zbylá vystoupení v Česku jsou beznadějně vyprodaná," řekl producent tour Jiří Turek.

V Praze a Plzni jsou dokonce dvě představení a i ta jsou zcela plná. "Těší nás to. Jsme moc rádi, že se budeme moct s publikem rozloučit skvělou show, na kterou nyní pilně zkoušíme. Myslíme si, že uzavření naší profesionální kariéry coby tanečníků přišlo v pravý čas," říkají bratři Bubeníčkové, jejichž Les Ballets tour režíruje duo Skutr.

"Našimi hosty budou - herec Csongor Kassai, Anna Hermann, a violoncelistka Tereza Kovalová. Jde o zhruba hodinu a tři čtvrtě trvající představení, které bude bezesporu zajímavé i pro diváky, kteří nechodí běžně na balet," míní Jiří a Otto Bobeníčkovi, jenž se těší, že se budou po ukončení aktivní kariéry věnovat dalším tanečním, režijním a scénografickým projektům.

"A že oba budeme mít i více času na své přítelkyně. Nicméně naše poslední tour si hodláme pořádně užít," říkají baletní mistři, kteří se proslavili po celém světě!
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Co s hromadou polen. Zapomeňte na sekeru, vezměte si na pomoc štípačku na dřevo

Styl

V době koronaviru si musíme pedikúru dělat sami. Využijte triky profíků

Bydlení

Jak zútulnit i hodně malý balkon pro příjemné posezení

1. Jiří Suchý v roušce informoval fanoušky, že už je z nemocnice zase doma

2. Zpěvačka Eva Pilarová podlehla vážné nemoci. Umírala v náručí svého manžela

3. Andrea Verešová září štěstím. Důvod k radosti vás překvapí

4. Jiří Růžička měl krutý osud. Nakonec zemřel v důsledku rozsáhlých zdravotních komplikací způsobených...

5. Charismatický zpěvák Adam Mišík propadl autům

Zavřít reklamu