Ewa Farna jde do kin! Film zpěvačku ukazuje v mnoha dalších polohách

 Celebrity 
15. října 2017 02:05 / René Černý
  5   0
Ewa Farna jde do kin se svým dokumentem, který mapuje její život i dosavadní kariéru! archiv
Tomu se říká úspěch. Je jí 24 a už má dokument o sobě, který půjde brzo do kin. Poslední dva roky strávila Ewa Farma s kamerou v zádech a diváci uvidí film, který mapuje kariéru a život jedné z našich nejznámějších a nejmladších zpěvaček.

Film ukazuje zpěvačku v mnoha dalších polohách. V období kdy byl natáčen, se totiž po dlouhých deseti letech nečekaně rozešla se svým managementem a na vlastní nohy se postavila i po stránce vydavatelské, když poslední singly vydala na vlastní značce.

Velkou změnou prošel i její osobní život, kdy se vdala. „Dokumentem chci přiblížit lidem, jak vypadá fungování ve světě showbusinessu, jaké emoce vás doprovázejí, když strávíte dospívání před zraky veřejnosti a pod tlakem médií. Ukázat, v čem spočívá práce zpěvačky, a co vše předchází tomu, než vyjdeme na pódium. Lidé si totiž často myslí, že tím končí naše práce, a ptají se mě, co třeba dělám během týdne," říká se smíchem zpěvačka.

„Ukážu se fanouškům bez make-upu, naštvaná, ve stresu a bezradná, když čtyři měsíce před obrovskou akcí skončím poprvé v životě sama bez managementu. Pak ale také beru kameru domů, ukazuji, kde jsem nejvíc v pohodě a kam patřím. K rozhovoru jsem přesvědčila i rodiče," prozradila zpěvačka, kterou si díky její písničce Boky jako skříň zamilovaly i tisíce fanynek. V písni ukázala, že si ze sebe umí udělat legraci a zároveň dala najevo, že je ženou, jako každá jiná a i ona tak trochu zápasí s váhou.

Dokument se objeví na českém i polském trhu a nechybí v něm proto titulky. Farna, která je u našich severních sousedů možná populárnější než v Česku, ve filmu přechází plynně z češtiny do polštiny a vysvětluje, proč do teď nemluvila o některých záležitostech veřejně.

„Některá témata vyžadují kontext a v dnešním hashtagovém, ztitulkovatělém světě se člověk bojí mluvit o věcech, pro které je kontext nezbytný. Proto se nemůžu dočkat dokumentu, je to taková více než hodinová zpověď, ze které mě nikdo nevystřihne," dodala Ewa o dokumentu, který bude v několika českých kinech k vidění během listopadu.

Témata: Ewa Farna, film, kino
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Několik možností, jak ročně uspořit nemalé peníze na osvětlení

Styl

Učte děti jíst příborem co nejdříve. Co zanedbáte, budete těžko dohánět

Bydlení

Jak si zařídit ložnici podle Feng shui. Zajistí klidný spánek a je vždy spojena s láskou

1. Jiří Suchý v roušce informoval fanoušky, že už je z nemocnice zase doma

2. Zpěvačka Eva Pilarová podlehla vážné nemoci. Umírala v náručí svého manžela

3. Andrea Verešová září štěstím. Důvod k radosti vás překvapí

4. Jiří Růžička měl krutý osud. Nakonec zemřel v důsledku rozsáhlých zdravotních komplikací způsobených...

5. Charismatický zpěvák Adam Mišík propadl autům

Zavřít reklamu