Ewa Farna jde do kin! Film zpěvačku ukazuje v mnoha dalších polohách

 Celebrity 
15. října 2017 02:05 / René Černý
  0
📷
1 fotografie v galerii
Ewa Farna jde do kin se svým dokumentem, který mapuje její život i dosavadní kariéru! archiv
Tomu se říká úspěch. Je jí 24 a už má dokument o sobě, který půjde brzo do kin. Poslední dva roky strávila Ewa Farma s kamerou v zádech a diváci uvidí film, který mapuje kariéru a život jedné z našich nejznámějších a nejmladších zpěvaček.

Film ukazuje zpěvačku v mnoha dalších polohách. V období kdy byl natáčen, se totiž po dlouhých deseti letech nečekaně rozešla se svým managementem a na vlastní nohy se postavila i po stránce vydavatelské, když poslední singly vydala na vlastní značce.

Velkou změnou prošel i její osobní život, kdy se vdala. „Dokumentem chci přiblížit lidem, jak vypadá fungování ve světě showbusinessu, jaké emoce vás doprovázejí, když strávíte dospívání před zraky veřejnosti a pod tlakem médií. Ukázat, v čem spočívá práce zpěvačky, a co vše předchází tomu, než vyjdeme na pódium. Lidé si totiž často myslí, že tím končí naše práce, a ptají se mě, co třeba dělám během týdne," říká se smíchem zpěvačka.

„Ukážu se fanouškům bez make-upu, naštvaná, ve stresu a bezradná, když čtyři měsíce před obrovskou akcí skončím poprvé v životě sama bez managementu. Pak ale také beru kameru domů, ukazuji, kde jsem nejvíc v pohodě a kam patřím. K rozhovoru jsem přesvědčila i rodiče," prozradila zpěvačka, kterou si díky její písničce Boky jako skříň zamilovaly i tisíce fanynek. V písni ukázala, že si ze sebe umí udělat legraci a zároveň dala najevo, že je ženou, jako každá jiná a i ona tak trochu zápasí s váhou.

Dokument se objeví na českém i polském trhu a nechybí v něm proto titulky. Farna, která je u našich severních sousedů možná populárnější než v Česku, ve filmu přechází plynně z češtiny do polštiny a vysvětluje, proč do teď nemluvila o některých záležitostech veřejně.

„Některá témata vyžadují kontext a v dnešním hashtagovém, ztitulkovatělém světě se člověk bojí mluvit o věcech, pro které je kontext nezbytný. Proto se nemůžu dočkat dokumentu, je to taková více než hodinová zpověď, ze které mě nikdo nevystřihne," dodala Ewa o dokumentu, který bude v několika českých kinech k vidění během listopadu.

Témata: Ewa Farna, film, kino
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Herec Miroslav Etzler v těžkém stavu. Připojený na kyslíku teď lituje, že se nenechal proti covidu očkovat

Styl

BMI určuje, zda jste obézní, či nikoliv. Podle jednoduchého výpočtu během chvilky zjistíte, jak na tom...

Dům a zahrada

Naučte se v obchodě poznat zdravou vánoční hvězdu a vyhněte se chybám, kvůli kterým květina mnohdy...

Zavřít reklamu