Chudák Brejchová! Nemocnici už nejspíš nikdy neopustí!

 Celebrity 
08. srpna 2016 03:01 / redakce
  0
📷
2 fotografie v galerii
Jana Brejchová je odsouzená k tomu, aby poslední roky života strávila v péči lékařů! archiv
Byla to "česká Bardotka", měla skvělé filmové i televizní role. Chlapi ji padali k nohám. Byla třikrát vdaná. A nakonec skončila na LDN Motolské nemocnice. Zdá se bohužel, že herečka Jana Brejchová svůj nemocniční pokoj už nikdy neopustí.

"Maminka na tom není opravdu nejlépe," přiznala dcera, herečka Tereza Brodská s tím, že stav sice není nějak vážný, ale rozhodně ne dobrý.

Brejchová nemůže kvůli kyčelnímu kloubu skoro vůbec chodit. Navíc se u ní rozšířilo onemocnění spojené se ztrátou paměti. Zda jde přímo o Alzheimerovu chorobu či jiní degenerativní poruchy, není jasné.

"Nikam nechodí, nikoho kromě rodiny vidět nechce a hodně sešla. Už to není ta Brejchová s jiskrou v oku. Je to stařenka, která často ztrácí pojem o čase a místě, kde je," uvedl zdroj z Motola.

Za Brejchovou chodí denně jen dcera s manželem a vnoučata. Jinak nikdo. Ona sama prý nechce nikoho vidět, byť kolegové by rádi viděli ji. Jenže bohužel. "Asi tady i dožije. Má tu veškerý servis, i když je to smutné, tohle je její poslední domov," podotkl zdroj z nemocnice.

Na stejném oddělení, leč v jiné části je Brejchové kolegyně, herečka Luba Skořepová. Je na tom podobně. Ani ona se už z nemocnice nikdy domů nevrátí. Ani na svou milovanou chalupu do Líšného, kterou má jen kousek od Lucie Bílé. "Luba taky mnohdy neví kde je a co se s ní děje. Ale má i světlé chvilky. Hodně zhubla," dodal zdroj z nemocnice.

Je to smutný pohled na dvě legendy českého herectvím jak pomalu, ale jistě odcházejí.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Manželský pár rozprodal kvůli rozvodu sbírku umění za neuvěřitelných 21 miliard korun

Styl

Brambory je vhodné konzumovat často. Obsahují nespočet živin a také dobře zasytí

Dům a zahrada

Posedíte si rádi večer na zahradě? Zasaďte si květiny, které nejvíce voní v noci

Zavřít reklamu