Polonahý čerstvý padesátník Langmajer načapán v seznamce!

 Celebrity 
06. června 2016 03:00 / redakce
  0
📷
3 fotografie v galerii
Jiří Langmajer a nahý? Ano, nahý a ještě k tomu v SEZNAMCE! Sezn@mka
Bylo mu teď padesát a přesto vypadá pořád skvěle. S moderátorkou Adélou Gondíkovou už nějaký ten pátek chodí. Teď jsme ale Jiřího Langmajera načapali v seznamce. Naštěstí ne na nějakém internetovém serveru, ale jde s letní romantickou komedii Sezn@mka, kde on hraje hlavní roli. Takže jeho přítelkyně Adéla může být v klidu.

A na co se můžeme v nové komedii těšit, o čem že nový film je a koho kromě sexy Langoše uvidíme?

Adam a Eva měli k seznámení ideální podmínky, byli rovnou nazí a bez jakékoliv konkurence. Dnes se ale nalezení partnera může stát pěkně tvrdým oříškem. Právě všemožné peripetie, uvěřitelné i neuvěřitelné situace a setkání při trnité cestě za tím pravým protějškem ukáže oddychová komedie Sezn@mka, jejíž tvůrci se inspirovali opravdovými zážitky a historkami.

„Léta randění, blbnutí na seznamkách a je to pořád stejný. Kretén střídá kreténa,“ povzdychne si hrdinka filmu a její další rande na inzerát s tváří Lukáše Pavláska se rychle zařadí do jejího oddílu katastrof a kreténů. Podobný seznam příšerných schůzek postupně rozšiřují i další postavy. Sezn@mka je totiž komedie o mužích, ženách a zajímavém fenoménu doby - internetové seznamce. A samozřejmě o tom, co všechno se na takovém rande naslepo může stát.

Ale pozor, v rybníku hledajících se může objevit i dravá štika. Jiří Langmajer jako šéf seznamky čelí stížnostem nespokojených dam. Ve jménu firmy a ve jménu příležitosti, která dělá zloděje, musí ukázat, že chlapi nejsou pouze idioti. S šarmem a roztomilostí slavného filmového Kristiána vyráží jako nové rande na schůzky s klientkami. Vyzbrojen informacemi z jejich dotazníků vystupuje jako muž jejich snů. Po několika naplněných schůzkách ovšem beze stopy mizí. On totiž manželku nehledá, on už doma jednu má. A ta má zase kamarádku a ta hledá na seznamce a tu Jiří Langmajer taky svede. Smyčka kolem záletníka se začíná utahovat a ve vzduchu visí společný ženský slib, že pomsta bude sladká . . .

Komedie Seznamka se částečně točila i na Kanárských ostrovech a hudbu do filmu složil Vašo Patejdl a Petr Janda. Takže nejenom po herecké stránce, ale i doprovodné, co se týče hudby k filmu jde o velmi zajímavý projekt!
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Zemřel herec Matthew Perry. V pouhých 54 letech tragicky utonul ve své vířivce

Styl

Jak docílit dlouhých řas a hustého obočí přírodní cestou? Vsaďte na vitamín E a ricinový olej

Dům a zahrada

Přehled psích plemen, která mají na svědomí nejvíce pokousání lidí