Tvoje tvář má známý hlas je prý podvod! Ale za to neskutečně sledovaný!

 Celebrity 
26. dubna 2016 04:54 / redakce
  0   0
📷
2 fotografie v galerii
Tvoje tvář má známý hlas je podle některých diváků podvod! Ale sakra sledovaný! archiv Nova
Je to podvod, křičí někteří diváci na tvůrce úspěšné reality show Tvoje tvář má známý hlas. Přesto, že je show mega sledovaná, některým se zajídá. Diváci byli přesvědčeni, že je vysílána živě, ovšem není. A to bylo pro některé zklamáním!

Někteří diváci televizi Nova začali vyčítat, že neuctila památku nedávno zesnulého zpěváka Prince (†57), kterého v posledním dílu imitoval Adam Mišík...Jenže díl byl déle předtočený, takže se na to příliš reagovat nedalo.

Když moderátor Ondřej Sokol oznamuje vždy na začátku, že zpěváci zpívají naživo, myslí si mnozí lidé u obrazovek, že jde o live přenos. Ale naživo znamená, že nepoužívají playback, ne, že jsou v reálném čase ve studiu.

„Když se ti to povede, tak ti slibuji, že Princovi pošlu nahrávku,“ řekl dokonce tanečník Yemi A.D., který učil Adama choreografii. Což znělo morbidně. Nemohl ale ani jeden z nich vědět, že Prince zemře. Kdyby však byla informace dopředu podána tak, že jde o záznam, nemusel být zatím poslední přenos tak trapný a diváci by si neklepali na čelo.

Pátý díl show Tvoje tvář má známý hlas sledovalo 1,82 milionu diváků, což je rekordní sledovanost na sobotní večer. Vedení televize se tak hrdě bije do hrudi, že tohle se povedlo. A taky, že ano.Povedlo. Dalších šest dílů budou moct diváci sledovat v příštích týdnech. A opět samozřejmě ze záznamu!
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Felix Slováček po cévní mozkové příhodě září: Doktor mi nezakázal mi ani dobré jídlo, ani erotiku

Styl

Vitaminy dokáží pro krásnou pleť udělat hodně, některé jsou pro ni doslova požehnáním. Ale ne ty v...

Dům a zahrada

Nic nerozzáří podzimní dny jako barvy chryzantém. Ozdobí nejenom balkony, ale i interiéry

Zavřít reklamu