Igor Bareš: Pokus o sebevraždu a velmi vážná nemoc! Co s ním bude dál?

 Celebrity 
23. dubna 2016 04:54 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Igor Bareš má život poměrně hodně pestrý. Navíc zápasí s vážnou nemocí, o níž málokdo ví! archiv ČT
Igor Bareš je poměrně hojně obsazovaným hercem. Málokdo tuší, že jeho život by vydal ne na jeden, ale na dva romány. Má za sebou velmi rušné období a ke všemu trpí velmi vážnou nemocí, která je sice nyní relativně v klidu, ovšem kdykoli se může znovu projevit.

Čerstvý padesátník Bareš bilancuje a říká, že nežil vždy zrovna spořádaně. Má za sebou protialkoholní léčebnu, demonstrativní pokus sebevraždy a další peripetie. To vše před mnoha a mnoha lety. Nyní žije spokojeně a šťastně s manželkou Antonií Talackovou, s níž vychovává dvě děti, dceru Toničku a syna Lojzíka.

Jako mladý nezvládl přechod z rodné Olomouce do Brna, do hereckého prostředí a trochu ho to semlelo. „Vpadl jsem do velkého světa a dva roky jsem žil hodně rychle. Hodně mi pomohla rodina. Na manželce a dětech mi záleží nejvíc,“ prozrazuje deníku Aha Igor Bareš.

Co ho ale trápí nejvíc a je to jako strašák ukrytý ve skříni je jeho nemoc. Už 17 let bojuje s Crohnovou chorobou, což je chronický zánět střev. Bareš kvůli tomu prodělal několik operací a je na přísné dietě.

Nikdy neví, kdy se může nemoc projevit v plné síle a musí být po pravidelnou kontrolou lékařů. Ale funguje zcela běžně a v ničem to herce pracovně neomezuje. S onemocněním se naučil žít. Nic jiného mu zkrátka nezbylo.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Princezna Diana celé dva roky věděla, že může zemřít při autonehodě. Nový dokument odhaluje další...

Styl

Nechte své vlasy odpočinout a zbavte se šamponu. Porostou rychleji a nebudou vám tolik vypadávat

Tech

Závody ve vývoji hypersonických zbraní jsou v plném proudu. Americký tajný projekt Mayhem bude stroj...