Chudák Lábus! Stal se obětí hnusného podvodu!

 Celebrity 
25. dubna 2016 04:53 / redakce
  0   0
Loading...
📷
Další 2 fotografie v galerii
Propagační video, na kterém Jiří Lábus vychvaluje horský hotel a bohulibost Prahy 10. Jenže vše je jinak! youtube
Jiří Lábus je nejen skvělý herec, komik, dabér, ale i slušný a férový člověk! Právě tito lidé se často stávají obětí podvodníků, hochštaplérů, lichvářů či tunelářů. I on bohužel naletěl a sám se nestačí divit, čemu se propůjčil. Ovšem v dobré víře pomoct.

Staré české přísloví říká: "Čiň čertu dobře, peklem se ti odmění." Bohužel i tohle na vlastní kůži starý dobrák Lábus taky pochopil. Před lety natočil komentář k propagačnímu videu pro horský hotel v Janských Lázních v Krkonoších. Netušil však, jak se tam švindluje.

Podle týdeníku Sedmička lítá v průšvihu s podivným nákupem hotelu, který schválili zastupitelé Prahy 10 i jeden bývalý ministr. Tehdejší zastupitelé však byli nákupem hotelu tak nadšeni, že se v roce 2009 rozhodli natočit propagační video, které namluvil právě Jiří Lábus. Neměl ale tušení, že jde o podivné vyvedení peněz.

„Obecní úřad mě poprosil, jestli bych to pro ně nenatočil, bylo v rámci ještě jiných věcí. Vůbec nevím, že to takhle dopadlo.Řešit to nebudu, to bych se z toho musel zbláznit,“ řekl pro týdeník Lábus, který chtěl jen pomoct.

Případ se týká hotelu, který byl pořizován městskou částí v roce 2008 za necelých 50 milionů korun, ale v roce 2005 znalecký posudek budovu ohodnotil na 35 milionů. "To už samo o sobě je značně podivné,“ uvedla opoziční zastupitelka Prahy 10 Jana Komrsková.

Sám herec a dabér Jiří Lábus nemá s kauzou nic společného, jen prostě "naletěl" a dostal namluvení textu k videu jako zakázku. Jako každou jinou. I tak je z toho ale rozladěný a zklamaný.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Posbírejte doma liché ponožky a vytvořte z nich roztomilé velikonoční zajíčky

Styl

Letošní trendy slunečních brýlí. Frčí geometrické tvary, zlatá i oblíbený retro styl

Bydlení

Na mobilní telefon se viry i bakterie uchytí snadno. Postup, jak se jich zbavit

1. Jiří Suchý v roušce informoval fanoušky, že už je z nemocnice zase doma

2. Zpěvačka Eva Pilarová podlehla vážné nemoci. Umírala v náručí svého manžela

3. Andrea Verešová září štěstím. Důvod k radosti vás překvapí

4. Jiří Růžička měl krutý osud. Nakonec zemřel v důsledku rozsáhlých zdravotních komplikací způsobených...

5. Charismatický zpěvák Adam Mišík propadl autům

Zavřít reklamu