Vágner konečně promluvil o své lásce Elišce Bučkové! Proč ale nepřišla s ním?

 Celebrity 
24. dubna 2016 03:01 / redakce
  0
📷
4 fotografie v galerii
Jakub Vágner je sice zamilovaný do své Elišky Bučkové, ale na otevíračku bistra přišel sám! Provocateur bistro
Rybář Jakub Vágner už tři měsíce chodí s modelkou Eliškou Bučkovou a všichni očekávali, kdy se slavný pár objeví společně ruku v ruce ve společnosti. Dorazit měli na slavnostní otevření bistra Provocateur. Nakonec ale přišel jen Vágner. Co se stalo, že by snad vše bylo jinak?

"Eliška doma balí, letíme zítra na dovolenou užívat si jeden druhého. Přišel jsem jen na skok podpořit přátelé a zase utíkám Elišce pomoct," prozradil Vágner, který s Bučkovou už více jak měsíc žije ve společné domácnosti.

Eliška se k němu nastěhovala do Katlova nedaleko Kutné hory. "Žije se ná spolu krásně, jsme velmi šťastní," upřesnil Vágner na párty v bistru u Petrské věže v Praze.

A co ho na Elišce nejvíc zaujalo? "Je to její duše. Poznali jsme se nejvíc v Amazonii a tam se všechno projeví. V Místě jako je Amazonie se nedá nic hrát, je brzy jasné jaký člověk opravdu je, odkryjí se klady i zápory." dodal Vágner na otevření bistra, kam dorazila i řada dalších známých krásek. A všechny držely předepsaný dress code provocative.

Podívejte se, co přijde provokativní Dominice Mesarošové, Evě Decastelo, Kateřině Mátlové, Victorii, Agátě Prachařové nebo moderátorce večera Andree Verešové. A který bývalý hlasatel a dnes moderátor nesměl chybět!
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Herce Keanu Reevese děsí peníze, které si vydělal. Raději je rozdává. Patří k nejštědřejším...

Styl

Naučte dítě lyžovat. Je třeba dodržet pár jednoduchých zásad a zvládnete to

Tech

Apple varoval, že miliony uživatelů iPhonů jsou v současné době bez ochrany

Zavřít reklamu