Koller chtěl po Babišovi peníze, Dusilová zase koncertovala v Číně! Pokrytectví roku!

 Celebrity 
22. dubna 2016 04:01 / redakce
  0   0
📷
Další 1 fotografie v galerii
David Koller a Lenka Dusilová dostali od představitelů státu pořádnou čočku!  Profimedia
To, že je v českém šoubyznysu řada pokrytců asi nikoho nepřekvapuje. Ale to, že se k tomu ještě někteří totálně ztrapní, tak to je skutečně unikát. Stejně jako zpěváci Lenka Dusilová a David Koller. Těm teď dávají pořádnou čočku nejen někteří jejich dosavadní fanouškové, ale i prezident Zeman a ministr Babiš! Tohle si za rámeček nedají!

Zatímco na předávání Cen Anděl kritizovali Koller s Dusilovou prezidenta Miloše Zemana kvůli přijetí čínského prezidenta a označili ho za „soudruha“ s tím, že příliš leze této socialistické zemi do zadku, ukazuje se, že oba tak trochu kážou vodu, ale pijí víno. Koller se navíc pustil i do Andreje Babiše. Už staré přísloví říká – kdo seje vítr, sklízí bouři. Ta teď přišla!

David Koller řekl o Babišovi, že až příliš směřuje politikou na východ. Zapomněl však na to, že kdysi mu byl Babiš dobrý, když od něj chtěl peníze. Ale protože mu nevyhověl, zřejmě se na něj naštval.

Babiš mu měl v minulosti odmítnout finanční pomoc na jeho koncert. A to je možná důvod kritiky zpěváka na adresu vicepremiéra a ministra financí.

"Zdravím, pane Kollere. Gratuluji k Andělům, mrzí mě, že mě řadíte ke Klausovi a Zemanovi. Že inklinuji na východ? Já tam nepodnikám! Asi jste si mě spletl s Kellnerem, pro kterého zpíváte na večírcích a pro kterého jsou Rusko a Čína hlavní trhy," vypadalo vyjádření Babiše adresovaná Kollerovi.

Lenku Dusilovou zase Miloš Zeman označil ve svém rozhovoru pro Blesk za “chudinku holčičku“

„Víte, když mluvíte o Lence Dusilové, tak vám zřejmě uniklo, že Lenka Dusilová před rokem koncertovala v Číně, a dokonce na svém Facebooku tyto koncerty nadšeně popisovala. Pokládám za poněkud pokrytecké, aby sama v Číně koncertovala a nepokládala to za nic závadného, já to nepokládám za nic závadného, a kritizovala mě, že přijímám čínského prezidenta,“ řekl pro iDnes.cz prezident Miloš Zeman.

A tím odpověděli oba politikové na vše. Přestože je nepopíratelné, že oba umělci mají samozřejmě právo na to vyjádřit svůj názor, tohle právo mají i prezident a minstr. A taky to udělali. Bude mediální válka mezi politiky a umělci pokračovat dál?
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

K čemu všemu se doma hodí zbytky laku na nehty

Styl

Osvědčené způsoby, jak zvýšit sexuální touhu aneb pár triků místo viagry

Bydlení

Jak zničit vodní kámen v toaletě snadno a bez chemie

1. Charismatický zpěvák David Kraus prozradil, co je pro něj opravdu důležité

2. Jiřina Bohdalová slaví neuvěřitelné 89. narozeniny. Co vězí za její nezkrotnou energií?

3. Velká novinka v rodině Terezy Kostkové. Pochlubila se novým přírůstkem

4. Jiří Suchý v roušce informoval fanoušky, že už je z nemocnice zase doma

5. Zpěvačka Eva Pilarová podlehla vážné nemoci. Umírala v náručí svého manžela

Zavřít reklamu