Gott má velký strach! Víme z čeho!

 Celebrity 
10. prosince 2015 12:02 / redakce
  0   0
📷
Další 1 fotografie v galerii
Karel Gott na Slavících vypadal ještě relativně dobře, i když těžce nemocný a po první chemoterapii Profimedia
Rakovinou těžce zkoušený zpěvák Karel Gott už poznal, že léčba bude dlouhá, nepříjemná a má mnoho vedlejších účinků. A nejde jen o běžné padání vlasů po chemoterapii, s čímž Slavík počítal. Bohužel agresivní léčba má i jiné následky...

Karel Gott si prý pořizuje paruku, aby nebyl holohlavý. Nechce být bez vlasů. Už si hlavu strojkem nechal oholit. Chce i přes svou nemoc vypadat důstojně. Přitom právě u něj by každý pochopil, že to je jen detail, protože velikost jeho osobnosti není ve vlasech.

"On se snaží, aby to bral s nadhledem, ale to víte, není to jednoduché a hodně ho to mrzí. Daleko horší jsou ale nevolnosti, bolesti kloubů a velká únava. Jenomže Karel má velký strach. I když už to vlastně naznačil, že se může stát, že už nikdy nebude zpívat, upřímně si to nechce zcela připustit a bojí se toho. Vždyť je to smysl jeho života," prozradil VIPstory.cz Gottův blízký známý.

Kromě toho má prý zpěvák problém s dásněmi a zuby. Řada lidí si mohla všimnout, že při předávání 40. Zlatého slavíka v Opeře měl Mistr problémy s řečí. Všichni to přikládali tomu, že zhubl zhruba patnáct kilo a vystouply lícní kosti, takže byl hubený jako za mlada. Skutečnost je ale ta, že dásně dostaly chemoterapií také nepřímo zabrat.

"A to je právě problém toho, že on podstupuje skutečně brutální formu léčby. Tam jde o všechno, buď a nebo. Takže bohužel i tohle může být jeden z problémů, stejně jako to, že může mít nevratně poškozené hlasivky, imunitu. S tím bohužel musí pacient počítat, ale důležitější je zachránit život," míní lékař, odborník na onkologii.

Sám Gott si uvědomuje, že nejdůležitější je nyní vyhrát boj o život. Získat další roky života k tomu, aby tady mohl být pro své děti, rodinu, přátele i fanoušky, kteří ho budou milovat, i kdyby už nikdy nezazpíval ani tón.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Vyčistěte vaši toaletu snadno a levně

Styl

I když mnohdy nebylo co nakupovat, vznikala za totality nákupní centra, která jsou dodnes ceněnými stavbami

Bydlení

Citron je skvělý, šetrný a ekologický čistič, se kterým vyčistíte celou domácnost

1. Lucie Bílá snad zastavila čas. Zpěvačka jen kvete a omládla i duševně

2. Charismatický zpěvák David Kraus prozradil, co je pro něj opravdu důležité

3. Jiřina Bohdalová slaví neuvěřitelné 89. narozeniny. Co vězí za její nezkrotnou energií?

4. Velká novinka v rodině Terezy Kostkové. Pochlubila se novým přírůstkem

5. Jiří Suchý v roušce informoval fanoušky, že už je z nemocnice zase doma

Zavřít reklamu