Bůh ji vyslyšel. Eva se pomodlila a v Duelu porazila sukničkáře Pepu. Triumf vylízaných kelímků pokračuje.

 VyVolení 
04. října 2013 22:59 / redakce
  0   0
Eva se podruhé vrátila zpátky.  Foto: Facebook
Dnešní Duel, v pořadí již pátý, mezi slávou posedlou Evou a lamačem dívčích srdcí Pepou, má vítěze. S převahou pětašedesáti procent hlasů a ještě větším sebevědomím se do Vily vrátila Eva. Duel vyhrála už podruhé, takže se cítí jako mistryně světa. Eva vyhrála i v osobním souboji, protože Pepu už téměř od samého začátku jeho pobytu ve Vile naprosto nesnáší. Pepíno ji totiž označil za lhářku a její historce o dluzích se vysmíval. Celkem logicky zhodnotil, že přece nemůže chodit na manikúru, když je po uši v dluzích! Evu to naštvalo a rozhodla se ho zbavit.

Vzájemnou nenávist ani jeden z účastníků Duelu netajil. „Jsi vylízanej jako kelímek,“ řekla Eva otevřeně Pepovi a vytkla mu tak jeho nízkou inteligenci. „Nenechal bych si od ní umýt ani kolo. To bych ho raději hodil do řeky! A navíc je škaredá,“ svěřil se Pepa ve zpovědnici. Upřímně si myslíme, že daleko vylízanější kelímek než Pepa je právě Eva.

VyVolení si zpět do Vily přáli s převahou pěti ku třem pivaře Pepu. Když přišla zpět Eva, bylo to pro ně velké zklamání. Jediný, kdo měl z jejího návratu radost, byl Vladko. Nikol se rozbrečela a ostatní jen v tichosti koukali.

„Jsem zklamáný z toho, že mě porazila ona. Nečekal jsem, že lidi pošlou takovouto osobu zpátky. Jsem z toho docela špatnej,“ konstatoval Pepa, který dnešním večerem ukončil svůj osmnáctidenní pobyt ve vile.

Na závěr, při svém loučení, vzkázal soutěžícím do vily: „Zničte je! Kdo porazí Vladka, má u mě neskutečný věci."
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Jak na výrobu košíků z papíru, novin či letáků

Styl

Jak si nejlépe napsat životopis

Bydlení

Jak v domácnosti využít obyčejný čisticí prostředek na nádobí

1. Věděli jste, že Ivana Trumpová si zahrála v jednom z nejslavnějších seriálů pro děti?

2. Slavný tenista Novak Djokovič se postavil za elektromobily

3. Lucie Bílá odkrývá své soukromí více, než bývalo zvykem

4. Tomu se říká retro v televizi. Hlasatelky se vracejí na obrazovku

5. K hrobu Karla Gotta denně míří až stovky lidí

Zavřít reklamu