Silikonová kráska z VyVolených si na nejchytřejšího českého kulturistu počká! Skončí jejich láska happyendem?

 VyVolení 
23. září 2013 01:00 / redakce
  0
📷
3 fotografie v galerii
Thomasovi ta veká láska leze kapku na mozek! Foto: Facebook / koláž VIPstory.cz
Hostem Noční Show byla sebevědomá Zdenička, která v pátek prohrála v Duelu s Nikol a opustila hru o pět miliónů korun. Je to pro ní velká smůla, protože už plánovala, jak si za pěníze pořídí nový nos. Teď jí nezbývá než doufat, že výhru vybojuje nabušený Thomas a o další vylepšování jejího vzhledu se postará on.

Zdenička přišla do studia s novým lookem. Konečně shodila nepovedeně napletené vlasy a přesto, že od pátečního Duelu spala jen tři hodiny, vypadala o něco čerstvěji.

Agáta Prachařová se jí samozřejmě ptala hlavně na její vilovou lásku. Mladá slečna cekem ochotně přiznala, že pod peřinou opravdu k něčemu došlo, ale sex to prý nebyl. Rodák z Hradce Králové jí hodně chybí a odchod z vily oplakala. „Nebrečela jsem kvůli tomu, že jsem vypadla, ale kvůli Tomášovi,” řekla zamilovaná tmavovláska. „Vím, že měl přítelkyni a netuším, jak to vyřeší. Všechno bude na něm, až přijde. Uvidíme, koho si vybere," dodala. Že by si Thomas nakonec dokázal získat Zdeničky srdce, aniž by se musel stát plastickým chirurgem? To se dozvíme, až tenhle vejlupek z Vily vyletí, což asi bude hodně brzo.

Jeho láska se sice hned první den po svém odchodu z vily stihla líbat s holkou, ale to prý rozhodně nebere jako podvod. Podle svých slov je tedy zatím Thomasovi věrná. „Mám v hlavě jen Tomáše. Nemůžu mít hodnýho kluka, potřebuju pevnou ruku a budu na Tomáše čekat,” svěřila se Agátě líbající mašina.
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Denisa Nesvačilová vytasila svoje dlouhé nohy v pánském časopise, zatímco opilá Vignerová vykasala sukni

Styl

Stres je skutečně vyčerpávající pro mysl i tělo. Poradíme vám, jak se zbavit únavy z něj

Tech

Tenhle malý jaderný reaktor může změnit energetiku. Vyrobí energii pro třistatisícové město