George Clooney a Sandra Bullock ze sebe během filmového festivalu nespustili oči! Přeskočila snad konečně jiskra?

 Celebrity 
04. října 2013 07:35 / redakce
  0   0
📷
Dalších 5 fotografií v galerii
Sandra a George se k sobě fakt měli Foto: Facebook
George a Sandra jsou přátelé mnoho let a už v minulosti byli předmětem spekulací o tom, zda jejich vztah někdy překročil hranici přátelství. Během mezinárodního filmového festivalu v Benátkách se fáma o tom, že spolu mají pletky, rozjela na plné obrátky.

Na 70. ročník mezinárodního filmového festivalu, který je nejstarší kinematografickou přehlídkou na světě, přijeli Sandra s Georgem v podstatě jako pár a nehli se od sebe ani na krok. Zářící Sandra Bullock a usměvavý George Clooney byli neustále viděni v těsném objetí! Herci tvořili opravdu hezký pár. Do Benátek přijeli, aby představili americký vědeckofantastický film Gravitace mexického režiséra Alfonsa Cuaróna. Že by právě během natáčení přeskočila jiskra? Nebylo by to poprvé, co se herečtí kolegové během natáčení sblížili. Vzpomeňme si třeba na Brada Pitta a Angelinu Jolie, kteří se do sebe zamilovali při natáčení filmu Pan a paní Smithovi...

Vzhedem k tomu, že dvaapadesátiletý hollywoodský idol v létě ukončil další ze svých nevážných vztahů se Stacy Keibler, jsou spekulace o románku s krásnou hereckou kolegyní Sandrou o to žhavější.

Třiatřicetiletá americká sportovkyně Stacy se o rozchodu dozvěděla po telefonu a médiím svěřila, že s hollywoodskou hvězdou už řadu měsíců neměli sex. Pár spolu strávil necelé dva roky a podle všeho se měli velmi rádi. Vztah jim ale přesto nevydržel. Rozdělil je prý věkový rozdíl, odlišný životní styl a představa o trávení volného času.

Na Sandře Bullock mohl tenhle věčný mládenec oči nechat, tak uvidíme, jak to mezi nimi dopadne... Každopádně by byli krásný, krásný, krásný pár!
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Pojistěte si úrodu rajčat i na příští rok. Připravte si vlastní semena

Styl

Jak správně ošetřit spálenou pokožku od slunce

Bydlení

Jak vybrat stůl a židle pro prvňáčky?

1. Hvězda ze seriálu Ordinace v růžové zahradě se stane další hvězdou Tváře

2. Jaký je fotbalista Vladimír Coufal za volantem? Jezdí slavistický obránce jako útočník? Moderátor Bob...

3. Krásná Klára Medková se po dlouhé době objevila ve společnosti. A dokonce po boku slavného manžela

4. Výjimečně talentovaný krasobruslařský idol měl ve své posteli raději muže než ženy. Na svoji lásku...

5. Co naprosto miluje Andrea Kalivodová? Budete překvapeni!

Zavřít reklamu