Dara Rolins způsobila kolaps v obchoďáku! Neuvěříte, co se dělo v zákulisí!

 Celebrity 
18. října 2015 09:59 / redakce
  0
📷
4 fotografie v galerii
Dara Rolins způsobila v Metropoli Zličín malý kolaps. Stovky lidí zablokovaly centrální část obchoďáku, všichni chtěli selfie a podpis VIPstory.cz
Takový nápor návštěvníků Metropole Zličín dlouho nezažila! V rámci akce Glow Show u příležitosti 10. výročí Metropole Zličín vystoupila v sobotu večer jako hlavní hvězda Dara Rolins, následována svým partnerem Patrikem Vrbovským, alias Rytmusem. Jenomže zpěvačka hned po své exhibici způsobila v obchoďáku kolaps.

Každý chtěl společné foto, selfie, podpis, podat ruku, pozdravit a Dara se desítky minut, poté, co déle než hodinu na obřím pódiu sázela jeden svůj hit za druhým, od fanoušků ani netrhla. Nikoho neodmítla, na všechny byla milá, usměvavá a laskavá. A taky v zákulisí odpovídala na zvídavé dotazy novinářů.

"Dlouho jsem neviděl nikoho tak v pohodě, jako je Dara s Rytmusem. Přestože spěchali, měli ještě jinde další vystoupení, byli moc milí a fakt jim to spolu strašně moc sluší," glosoval jeden z bulvárních fotografů.

Po vystoupení se společně s kamarádem, skvělým tanečníkem Yemmim A.D. vydala do zákulisí, kde už čekal její milý Patrik, alias Rytmus. Polibek, přivítání, obětí a jeden druhého informoval, kam zrovna ze Zličína pojede na další akci.

Dara pro VIPstory.cz prozradila, že s Rytmusem je to pořád velká láska. "Prostě nemáme zapotřebí něco hrát, předstírat, my se opravdu milujeme. A když se potkáme právě kolikrát na akci, kdy jeden z nás přijíždí a druhý odjíždí, pak si dáme jen pusu, vyměníme pár slov a vidíme se třeba až doma nad ránem. Pořád je tam to jiskření, pořád je tam ta chemie a moc mě to baví," svěřila se Dara Rolins, která i ve dvaačtyřiceti vypadá pořád skvěle a zpívá božsky.

"Žádný playback a kvičení, ona zpívá čistě, krásně a když dala Zvonky štěstí, měli jsme všichni husinu. Je to paní zpěvačka a ke všemu má neskutečné charisma," dodala návštěvnice Glow Show v Metropoli Zličín.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Herečka Lindsay Lohan je vdanou paní. Vzala si bohatého finančníka

Styl

Nestárneme jen věkem, ale také stresem. Díky němu rychleji stárne náš imunitní systém a přicházejí...

Dům a zahrada

Přilákejte včely na zahrádku. Modré květiny jsou pro ně výjimečné

Zavřít reklamu