Dara Rolins způsobila kolaps v obchoďáku! Neuvěříte, co se dělo v zákulisí!

 Celebrity 
18. října 2015 09:59 / redakce
  0   0
📷
Další 3 fotografie v galerii
Dara Rolins způsobila v Metropoli Zličín malý kolaps. Stovky lidí zablokovaly centrální část obchoďáku, všichni chtěli selfie a podpis VIPstory.cz
Takový nápor návštěvníků Metropole Zličín dlouho nezažila! V rámci akce Glow Show u příležitosti 10. výročí Metropole Zličín vystoupila v sobotu večer jako hlavní hvězda Dara Rolins (46), následována svým partnerem Patrikem Vrbovským, alias Rytmusem. Jenomže zpěvačka hned po své exhibici způsobila v obchoďáku kolaps.

Každý chtěl společné foto, selfie, podpis, podat ruku, pozdravit a Dara se desítky minut, poté, co déle než hodinu na obřím pódiu sázela jeden svůj hit za druhým, od fanoušků ani netrhla. Nikoho neodmítla, na všechny byla milá, usměvavá a laskavá. A taky v zákulisí odpovídala na zvídavé dotazy novinářů.

"Dlouho jsem neviděl nikoho tak v pohodě, jako je Dara s Rytmusem. Přestože spěchali, měli ještě jinde další vystoupení, byli moc milí a fakt jim to spolu strašně moc sluší," glosoval jeden z bulvárních fotografů.

Po vystoupení se společně s kamarádem, skvělým tanečníkem Yemmim A.D. vydala do zákulisí, kde už čekal její milý Patrik, alias Rytmus. Polibek, přivítání, obětí a jeden druhého informoval, kam zrovna ze Zličína pojede na další akci.

Dara pro VIPstory.cz prozradila, že s Rytmusem je to pořád velká láska. "Prostě nemáme zapotřebí něco hrát, předstírat, my se opravdu milujeme. A když se potkáme právě kolikrát na akci, kdy jeden z nás přijíždí a druhý odjíždí, pak si dáme jen pusu, vyměníme pár slov a vidíme se třeba až doma nad ránem. Pořád je tam to jiskření, pořád je tam ta chemie a moc mě to baví," svěřila se Dara Rolins, která i ve dvaačtyřiceti vypadá pořád skvěle a zpívá božsky.

"Žádný playback a kvičení, ona zpívá čistě, krásně a když dala Zvonky štěstí, měli jsme všichni husinu. Je to paní zpěvačka a ke všemu má neskutečné charisma," dodala návštěvnice Glow Show v Metropoli Zličín.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Chcete mít dostatek vitaminů i v sychravém počasí? Zmrazte si zeleninu do zásoby

Styl

I gumička do vlasů může zdraví nebezpečná

Bydlení

Tyto věci do vysavače určitě nepatří

1. Nejbláznivější cestopis všech dob s Lukášem Pavláskem a Ondřejem Sokolem

2. Rekordman a velký sportovec Jan Kareš řídil elektrický unikát

3. Do třetice všeho dobrého? Moderátor Libor Bouček se znovu oženil!

4. Hvězda ze seriálu Ordinace v růžové zahradě se stane další hvězdou Tváře

5. Andrea Kalivodová vyrazila s dětmi do milovaných Krkonoš

Zavřít reklamu