Stále vdaná česká kráska je zbouchnutá a čeká dítě se svým milencem. Nešťastnou shodou okolností opět s neskutečným pracháčem!

 Celebrity 
17. října 2015 03:02 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Alena Šeredová a její nový přítel Alessandro archiv
To nadělila Alena Šeredová svému manželovi pořádné překvapení Dlouho se o tom pouze spekulovalo, nyní konečně zprávu potvrdila italská média. Stále ještě manželka italského fotbalisty Gigiho Buffona modelka Alena Šeredová je potřetí těhotná! Otcem dítěte by měl být současný milenec modelky Alessandro, se kterým Alena chodí už nějaký ten pátek. Jedná se o dědice automobilky Fiat, tedy finančně strádat Alena určitě nebude. Majetek následníka trůnu se odhaduje na 50 miliard korun a bývalá vicemiss České republiky může těšit na život v opravdovém luxusu.

Rozvod s manželem by se měl ovšem dostat na pořad dne co nejdříve. Pokud by se dítě narodilo do současného stavu, musel by otcovství skutečnému otci dítěte přiřknout soud. Italská brankářská jednička Gigi Buffon se rovněž stane potřetí otcem. Matkou dítěte ovšem není jeho manželka Alena, nýbrž jednačtyřicetiletá milenka Ilaria D'Amico. S českou modelkou má syny Luise a Davida.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Valentýn ve velkém stylu?! V odstínech růžové jej slavila A.n.d.u.l.a, Sharlota a Angie Mangombe

Styl

Velká chodidla nebo velký nos znamenají velký penis a další fakta a mýty, co o mužích panují

Tech

Sovětské monstrum: Zlověstně vypadající stroj byl určen pro bleskový transport vojáků k invazi do Evropy