Tohle že je 35letá mamina? To není možné! Jak to ta Verešová dělá?

 Celebrity 
16. října 2015 13:50 / redakce
  0
📷
3 fotografie v galerii
Andrea Verešová je prostě kus nádherné ženské! Jak to dělá, že po dvou dětech tak skvěle vypadá? Profimedia
Každá pětadvacetiletá, nebo pětatřicetiletá dívka, žena a obzvlášť maminka by chtěla vypadat tak, jako po dvou dětech vypadá Andrea Verešová. Úžasná postava, krásná tvář a ke všemu slavná a obdivovaná. Jak to modelka a herečka dělá, že tak skvěle vypadá a ještě je skvělá máma a manželka?

Andrea Verešová je maminou starší osmileté Vanessky a mladšího šestiletého Daniela. I když vyrůstají společně, každé dítě je jiné.

"Každé z nich je jedinečná osobnost, každý má něco z nás rodičů, je to zdravý mix. Aspoň to vidím podle reakcí okolí. A určitě se spousta věcí mění a krystalizuje," říká Verešová, která nežije v Praze, ale na Plzeňsku v Přešticích, na malém městě. Za prací tedy dojíždí, nicméně ji tento stav vyhovuje.

Řeklo by se, že maminka od dvou dětí, manželka, která pracuje, má různé akce, musí být nutně strhaná a vyžilá. Jenže Andrea přímo popírá zákony fyziky i času. Ona snad opravdu nestárne.

"Cvičím jógu, pilátes, snažím se žít nějaký zdravý životní styl a prožívat hezké věci. Obklopovat se milými lidmi. To člověku hodně pomáhá," radí Verešová, jejíž manžel jí stále obdivuje, miluje, a kterému tisíce chlapů závidí, že má doma tak nádhernou ženu.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Princezna Diana celé dva roky věděla, že může zemřít při autonehodě. Nový dokument odhaluje další...

Styl

Nechte své vlasy odpočinout a zbavte se šamponu. Porostou rychleji a nebudou vám tolik vypadávat

Tech

Závody ve vývoji hypersonických zbraní jsou v plném proudu. Americký tajný projekt Mayhem bude stroj...