Rozchod Borhyové s Hrdličkou: Pokrytectví nevěrníka, nebo nutné zlo?

 Celebrity 
17. října 2015 04:02 / redakce
  0   0
Zazvonil zvonec a pohádky je konec - Borhyová a Hrdlička už nejsou nejkrásnější pár českého šoubyznysu Profimedia
Lucie Borhyová (41) a Michal Hrdlička byli jako dvě hrdličky. Teď je všechno jinak. Rozchod! Kauza, která zahýbala českým šoubyznysem se jeví všelijak. Zatímco někteří dávají vinu svalnatému sporťákovi, jiní se snažili útočit na prsatou moderátorku Televizních novin na Nově. Přitom ani jedno není pravda. Prostě si ti dva jen přestali rozumět. Alespoň tohle tvrdí sám macho Hrdlička.

Jenomže, kdo by tomu asi tak věřil? Nejenom v televizním zákulisí se proslýchá, že Hrdlička je pěkný ptáček, který rozhodně nenechá žádnou sukni na pokoji. A to prý je skutečný důvod rozchodu. Snaží se všude, včetně médií, vykládat, že za jejich rozchodem není nic víc než dlouhodobá krize ve vztahu, v němž si přestal s matkou své dcery Lindy rozumět.

"To je pěkný nesmysl. A pokud by to tak bylo, je Michal opravdu hlupák, nechat Lucku s dvěma malýma dětmi samotnou. On si musí pořád něco dokazovat. Dobře o sobě ví, že je to svalnatej hezounek, má rád, když ho ženské obdivují, chlapi chválí a on si to užívá. Pochází z hodně a hodně bohaté rodiny a má trochu jiné priority," řekla pro VIPstory.cz jedna ze zaměstnankyň Novy, kde oba pracují.

Podle mnohých by se ale oba měli chovat jako dva zodpovědní lidé, kteří neutíkají od problémů a od dvou dětí. Pokud by šlo totiž jen o nějakou banalitu, nejspíš by spolu zůstali. Zdá se ale, že Lucii vadily údajné avantýry jejího partnera a protože je citlivá duše, neuměla to přehlížet. A to zase metrosexuál Hrdlička neunesl. Výčitky, narážky, žárlení...
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Ochrana před zloději. Jak vybrat dveře, zámky i kliky a na co se zaměřit

Styl

Může se koronavirus přenášet konzumací potravin?

Bydlení

Ošuntělé plastové věci nemusejí skončit v koši. Lze je totiž snadno zrenovovat

1. Jiří Suchý v roušce informoval fanoušky, že už je z nemocnice zase doma

2. Zpěvačka Eva Pilarová podlehla vážné nemoci. Umírala v náručí svého manžela

3. Andrea Verešová září štěstím. Důvod k radosti vás překvapí

4. Jiří Růžička měl krutý osud. Nakonec zemřel v důsledku rozsáhlých zdravotních komplikací způsobených...

5. Charismatický zpěvák Adam Mišík propadl autům

Zavřít reklamu