Rozchod Borhyové s Hrdličkou: Pokrytectví nevěrníka, nebo nutné zlo?

 Celebrity 
17. října 2015 04:02 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Zazvonil zvonec a pohádky je konec - Borhyová a Hrdlička už nejsou nejkrásnější pár českého šoubyznysu Profimedia
Lucie Borhyová a Michal Hrdlička byli jako dvě hrdličky. Teď je všechno jinak. Rozchod! Kauza, která zahýbala českým šoubyznysem se jeví všelijak. Zatímco někteří dávají vinu svalnatému sporťákovi, jiní se snažili útočit na prsatou moderátorku Televizních novin na Nově. Přitom ani jedno není pravda. Prostě si ti dva jen přestali rozumět. Alespoň tohle tvrdí sám macho Hrdlička.

Jenomže, kdo by tomu asi tak věřil? Nejenom v televizním zákulisí se proslýchá, že Hrdlička je pěkný ptáček, který rozhodně nenechá žádnou sukni na pokoji. A to prý je skutečný důvod rozchodu. Snaží se všude, včetně médií, vykládat, že za jejich rozchodem není nic víc než dlouhodobá krize ve vztahu, v němž si přestal s matkou své dcery Lindy rozumět.

"To je pěkný nesmysl. A pokud by to tak bylo, je Michal opravdu hlupák, nechat Lucku s dvěma malýma dětmi samotnou. On si musí pořád něco dokazovat. Dobře o sobě ví, že je to svalnatej hezounek, má rád, když ho ženské obdivují, chlapi chválí a on si to užívá. Pochází z hodně a hodně bohaté rodiny a má trochu jiné priority," řekla pro VIPstory.cz jedna ze zaměstnankyň Novy, kde oba pracují.

Podle mnohých by se ale oba měli chovat jako dva zodpovědní lidé, kteří neutíkají od problémů a od dvou dětí. Pokud by šlo totiž jen o nějakou banalitu, nejspíš by spolu zůstali. Zdá se ale, že Lucii vadily údajné avantýry jejího partnera a protože je citlivá duše, neuměla to přehlížet. A to zase metrosexuál Hrdlička neunesl. Výčitky, narážky, žárlení...
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Zoufalý Ivan Vyskočil nevěří, že jeho syn spáchal sebevraždu. Jeho tělo ještě ani nepohřbili

Styl

Mirka (54): Sestra kvůli mně zemřela, nevyrovnala jsem se s tím roky

Tech

Mega raketa mise Artemis I má za sebou zkoušku mokrých šatů. Na Měsíc se poletí už v létě

Zavřít reklamu