Vnadná moderátorka a herečka Bittnerová splakala nad výdělkem! Nedostala, co chtěla!

Nerada se Miluška Bittnerová loučila s tak krásnou věcí, která by jí navíc ještě ladila k šatům... ale nakonec ji ráda předala výherkyni
📷
Další 2 fotografie v galerii
 Celebrity 
16. října 2015 03:35 / Středočeské dny zdraví
  0   0
Tolik si to přála a nedostala to. Byla smutná a skoro se jí hrnuly slzy do očí. A tolik pro to udělala, ale marně! Takhle by se dalo začít psát nějaké drama či životní příběh herečky a moderátorky Milušky Bittnerové. Ta v rámci Středočeských dnů zdraví v nemocnici v Příbrami trochu "utřela".

Spolu s kolegou moderátorem, stylistou a vizážistou Kájou Pavlíčkem a hosty provázela čtyřhodinovým programem, jehož smyslem byla prevence a informovanost týkající se vážných onemocnění, včetně těch zhoubných. Zájemci dostali kartičky, prošli jednotlivé lékařská stanoviště a pak vhodili kartičku do losovacího osudí. Mnozí z nich pak vyhráli hodnotné ceny. Kuchyňské spotřebiče, vstupenky do voskového muzea Grévin, poukázky do kosmetického salonu Káji Pavlíčka, mikyny a drobné dárky od Batystu. Zkrátka o hezké ceny nebyla nouze.

"Měla jsem vyhlídnutou takovou krásnou růžovou konvičku od Sencoru a tajně jsem doufala, že ji třeba vyhraje nějaký fešák a věnuje mi ji k Vánocům," smála se na celé kolo Bittnerová, která rozdávala úsměvy i podpisy na všechny světové strany.

Na akci dorazil i nejobsazovanější český herec malých rolí u nás a v zahraničí Jan Kuželka, nebo komik a mim Boris Hybner.

"Zdraví je vážně jenom jedno a to si musíme chránit. Zároveň se nesmíme bát jít k doktorovi. A jít raději včas, než je pak třeba ouvej, nebo pozdě," komentoval a varoval Boris Hybner.

Růžovou konvičku nakonec vyhrála účastnice road show a ta slíbila Bittnerové, že se o ní bude hezky starat a zároveň jí pozvala k sobě domů na kávu. "To mě potěšilo. Ale hlavně mě potěšilo, že ty dárky vyhráli lidé, kteří si to určitě zaslouží," doplnila Miluše Bittnerová.
📷
2
fotografie
◼ redakce inStory.cz
Komentáře
Nejčtenější články
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Máte rádi přírodu a vůni dřeva? Zkuste naše tipy

Styl

Přestat kouřit a přitom nepřibrat na váze? Musíte vědět, jak na to

Bydlení

Doplňky, které vaši ložnici dokonale rozzáří

1. Alice Bendová provokuje sexy fotkami z dovolené

2. Mareš se chlubil, že dostal dva melouny!

3. Modelingová hvězda Anna Brodecká míří do Milána a Japonska

4. Misska Šteflíčková stála frontu na mobil

5. Tamara Klusová promluvila o nevěře svého manžela