Vnadná moderátorka a herečka Bittnerová splakala nad výdělkem! Nedostala, co chtěla!

Nerada se Miluška Bittnerová loučila s tak krásnou věcí, která by jí navíc ještě ladila k šatům... ale nakonec ji ráda předala výherkyni
📷
Další 2 fotografie v galerii
 Celebrity 
16. října 2015 03:35 / Středočeské dny zdraví
  0   0
Tolik si to přála a nedostala to. Byla smutná a skoro se jí hrnuly slzy do očí. A tolik pro to udělala, ale marně! Takhle by se dalo začít psát nějaké drama či životní příběh herečky a moderátorky Milušky Bittnerové. Ta v rámci Středočeských dnů zdraví v nemocnici v Příbrami trochu "utřela".

Spolu s kolegou moderátorem, stylistou a vizážistou Kájou Pavlíčkem a hosty provázela čtyřhodinovým programem, jehož smyslem byla prevence a informovanost týkající se vážných onemocnění, včetně těch zhoubných. Zájemci dostali kartičky, prošli jednotlivé lékařská stanoviště a pak vhodili kartičku do losovacího osudí. Mnozí z nich pak vyhráli hodnotné ceny. Kuchyňské spotřebiče, vstupenky do voskového muzea Grévin, poukázky do kosmetického salonu Káji Pavlíčka, mikyny a drobné dárky od Batystu. Zkrátka o hezké ceny nebyla nouze.

"Měla jsem vyhlídnutou takovou krásnou růžovou konvičku od Sencoru a tajně jsem doufala, že ji třeba vyhraje nějaký fešák a věnuje mi ji k Vánocům," smála se na celé kolo Bittnerová, která rozdávala úsměvy i podpisy na všechny světové strany.

Na akci dorazil i nejobsazovanější český herec malých rolí u nás a v zahraničí Jan Kuželka, nebo komik a mim Boris Hybner.

"Zdraví je vážně jenom jedno a to si musíme chránit. Zároveň se nesmíme bát jít k doktorovi. A jít raději včas, než je pak třeba ouvej, nebo pozdě," komentoval a varoval Boris Hybner.

Růžovou konvičku nakonec vyhrála účastnice road show a ta slíbila Bittnerové, že se o ní bude hezky starat a zároveň jí pozvala k sobě domů na kávu. "To mě potěšilo. Ale hlavně mě potěšilo, že ty dárky vyhráli lidé, kteří si to určitě zaslouží," doplnila Miluše Bittnerová.
📷
2
fotografie
◼ redakce inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Zimní exteriérová výzdoba rozzáří každý dům. A nemusí stát ani příliš moc peněz

Styl

Sportka v Československu: Kdy se losoval první výherce a kolik se dalo vyhrát pěněz?

Bydlení

Podkrovní byty mají své kouzlo. Pozor si ale dejte i na mnohá úskalí

1. Potvora z Modrého kódu si vyzkoušela, jaké je to být pacientkou, do které se nemilosrdně vrážejí jehly

2. Zamilovaná herečka Patricie Solaříková si užívá zimních radovánek v Rakousku

3. Václav Noid Bárta a Olga Lounová: Láska se nám může stát

4. Jan Kopečný a skupina Botox: Jak to mají tihle kluci s láskou?

5. Česká královna krásy Lea Šteflíčková už tři týdny bojuje v Bangkoku o titul Miss Universe

خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn
Zavřít reklamu