Rytmus s Jasminou staví byt v Dubaji. Rádi tam totiž jezdí na dovolenou

 Celebrity 
10. ledna 2023 09:09 / Mirka Malá
  2
📷
1 fotografie v galerii
Rytmus s manželkou si pořídili byt v Dubaji Nextfoto
Slovenský rapper Rytmus a jeho žena Jasmina Alagič prozradili, že si koupili byt v právě rozestavěném developerském projektu v Dubaji. Právě Dubaj je totiž jejich oblíbenou dovolenkovou destinací.

Rytmus s Jasminou se rozhodně nehodlají do Dubaje přestěhovat, až bude jejich byt hotový, ale napříště budou létat do své oblíbené dovolenkové destinace zkrátka do svého a na pronájmu bytu ve volných termínech jistě také slušně vydělají.

Extravagantní manželský pár se navíc domnívá, že investovat do bytu v Dubaji se vyplatí. Investice do nemovitostí se obvykle dobře zhodnocují a pronájem bytu na takovém místě bude také dobře vynášet. Takže je to vlastně poměrně dobrý podnikatelský záměr. V poslední době se vůbec Rytmus a Jasmina zabývají nemovitostmi opravdu hodně. V Bratislavě, kde manželé se svým synem žijí, si rovněž koupili byt v novém developerském projektu a mají také pozemek, na kterém chtějí stavět luxusní chatu. A naopak chtějí prodat vilu v obci Malinovo.

Dubajská nemovitost tak dělá Rytmusovi radost, zvlášť poté, co na podzim minulého roku přesvědčil sám sebe, že je vážně nemocný a umírá. Jak sám rapper popsal v pořadu Level Lama, začaly se mu začátkem listopadu kupit zdravotní problémy. K běžnému stavu, kterým je zatuhlý krk a vteřinové závratě, se mu přidala ještě bolest nohy a chřipkové příznaky. Rytmuse ale nenapadlo nic lepšího, než si stavit diagnózu na internetu. „Já jsem si vygooglil, že to jsou příznaky rakoviny. Tak jsem se vyděsil, že jsem normálně umíral a nikomu jsem o tom neřekl,“ prozradil na sebe rapper v pořadu. Internetovou diagnózou si navíc přivodil stres, ze kterého ještě dostal dvoutýdenní průjem.

Naštěstí ale zpěvák nakonec vyrazil na testy k lékaři, které potvrdily, že je zcela zdravý a měl jen běžné potíže. Manželce Jasmině o všem řekl až poté, co měl jistotu, že je v pořádku. A tak se Rytmus může mimo jiné chystat i na koncertování s kapelou Kontrafakt, kterou v roce 2001 zakládal se svými kámoši Egem a DJ Anysem. V loňském roce Kontrafakt vydal desku s názvem KF ako Rolls a tento rok se skupina chystá koncertovat. Na září Kontrafakt plánuje velký koncert v pražské O2 Areně.

O nemovitosti se tak bude muset starat víc Jasmina, která s Rytmusem začala chodit poté, co se rozešel s Darou Rolins. Ta rozchod nesla těžce a Jasmina Alagič to zprvu po Rytmusově boku neměla lehké. Rapper si ji ale v květnu 2019 vzal a v červenci téhož roku se jim narodil syn Sanel. Jasmina už byla tou dobou na Slovensku celebritou. V roce 2018 například spolu s Leošem Marešem moderovala pátou řadu televizní reality show Československá Super Star a účinkovala také ve čtvrté řadě slovenské verze show Tvoje tvář má známý hlas. V současné době je ale aktivní hlavně na sociálních sítích.

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Jasmina Alagič Vrbovská (@jasmina_alagic)

Autorský článek, další zdroj: Instagram, Level Lama

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Agáta Hanychová předhodila fanynkám svého bratra Cyrila. Její holčičky ho hned začaly obdivovat

Styl

Středomořská strava prokazatelně snižuje riziko vzniku mnoha závažných onemocnění

Dům a zahrada

11 tipů, jak vybrat nejlepší sekačku na trávu