Druhý pohřeb Jiřího Krytináře! Pro hosty to byl šok!

 Celebrity 
16. října 2015 03:02 / redakce
  0
📷
3 fotografie v galerii
Pohřeb Jiřího Krytináře byl netradiční. Rozloučení se konalo jen s urnou Profimedia
Začátkem týdne se uskutečnil v Jablonci nad Nisou pohřeb zesnulého herce Jiřího Krytináře pro rodinu a nejbližší přátele. Včera se uskutečnilo veřejné rozloučení pro kolegy a známé. Jaký byl ale šok, když smuteční hosté vešli do obřadní síně Strašnického krematoria.

Místo rakve na katafalku byla na stojanu ve tvaru kříže jen urna v ozdobném obalu s popelem nejmenšího českého herce.

"Po pohřbu v Jablonci byla rakev převezena hned do Prahy a tam byl Jirka zpopelněn. Takhle si to přála rodina," prozradila VIPstory.cz rodinná známá s tím, že příbuzní už nechtěli tryznu s rakví, ale pouze urnou.

Na poslední rozloučení přišli kromě manželky a dcery, které se ho před lety zřekly kvůli jeho alkoholovým, sexuálním a gamblerským eskapádám, ale nakonec mu vystrojily důstojný pohřeb. Dorazili ale i herci, například herci Antonín Hardt, Zdeněk Žák, ale třeba producent Pavel Pásek společně se zkrachovalým producentem a hercem Jiřím Pomeje.

Ten se hned na úmrtí Krytináře přiživil. Protože nejmenší český herec stihl před smrtí dopsat svou druhou knihu, teď čeká na vydání.

"S Pavlem Páskem křest uspořádáme a postaráme se o to, aby se peníze dostaly k jeho rodině," nechal se slyšet Jiří Pomeje, který je mužem v domácnosti a peníze vydělává jeho žena Andrea, která pracuje dýdžejka.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Brad Pitt po delší době randí. Jeho vyvolenou je známá modelka, jež proslula pro své obnažené fotky a...

Styl

Byl to jen mýtus. Velké snídaně jsou sice důležité, ale s hubnutím nepomohou, potvrdila nová studie

Dům a zahrada

Dopřejte si vlastní ovoce i během zimních měsíců. Důležitá je zralost při sklizni a vhodná vlhkost při...