Hrůza! Která z těchhle dvou českých hereček uvařila svého manžela?

 Celebrity 
14. října 2015 04:02 / redakce
  0   0
Nela Boudová a Ilona Svobodová, zdá se, mají na chlapy pořádně spadeno facebook
Skoro neuklízí, málo pere a neumí vařit, zato je ztělesněním sexuální touhy a elánu. Tak vypadá postava Laury, kterou v nové divadelní hře Žena, která uvařila svého manžela ztvárňuje herečka Nela Boudová společně s kolegyní, Ilonou Svobodovou.

Nová černá komedie, kterou zrežíroval Petr Kracík, a kde se hlavně Boudová se Svobodovou pořádně vyřádí, vypráví o dvou ženách zcela odlišných a jednom muži, kterého hraje Otmar Brancouzský. Nejde prý, ale o žádnou sadistickou hru, alespoň, co by se z názvu díla mohlo zdát.

„Je to tak trochu – hodně ze života. Zkrátka diváci se určitě nebudou nudit,“ říkají svorně Nela Boudová a Ilona Svobodová, které mají v životě už taky něco za sebou.

Hra začíná v okamžiku, kdy Hillary (bývalá manželka Kennetha) chystá večeři na oslavu tříletého výročí svatby Kennetha a Laury. Hlavním chodem má být „překvapení“. V retrospektivách se divák dozvídá, jaké všechny události předcházely této „poslední večeři“.

Jde o milostnou zápletku, kde nechybí kolotoč lží, výmluv a obviňování. „Komedie je tak trochu exkurzí do světa žárlivosti, zrady, nevěry, klamů a ponížení a ukazuje nový význam rčení, že „láska prochází žaludkem“,“ říká Petr Kracík, mimo jiné třeba umělecký šéf slavného muzikálu Fantom opery.

Původně britská hra se začala uvádět v Anglii v roce 1991. Hra postupně sklízela úspěchy v téměř všech tamních divadlech a následně i v zahraničí. Třeba v Itálii, Izraeli, Řecku, Španělsku, Austrálii. V letošní sezóně bude uvedena v Polsku, v Turecku a v České republice.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Digestoř nejen pro kuchyně s komínem. Existují řešení velmi účinná, a přitom cenově dostupná

Styl

Právní služby za předem stanovené ceny. Nový projekt mění způsob vyhledávání advokátů

Bydlení

Hromada prádla k žehlení je jako zlý sen. Máme pár tipů, jak si žehlení usnadnit

1. Charismatický zpěvák David Kraus prozradil, co je pro něj opravdu důležité

2. Jiřina Bohdalová slaví neuvěřitelné 89. narozeniny. Co vězí za její nezkrotnou energií?

3. Velká novinka v rodině Terezy Kostkové. Pochlubila se novým přírůstkem

4. Jiří Suchý v roušce informoval fanoušky, že už je z nemocnice zase doma

5. Zpěvačka Eva Pilarová podlehla vážné nemoci. Umírala v náručí svého manžela

Zavřít reklamu