Tahle prsatá moderátorka a herečka vám ho pánové dneska zvedne! Víme kde a víme jak!

Miluška Bittnerová bude dneska v Příbrami za doktorku
 Celebrity 
14. října 2015 03:01 / VIPstory.cz
  0   0
Stoupá vám často a nevíte co s tím. Nebo naopak ho máte moc nízko a máte pocit, že s tím musíte něco dělat, ale nevíte co? Pak vám ho třeba známá moderátorka a herečka Miluška Bittnerová, kterou muži obdivují nejen pro její vtip, šarm, ale hlavně pro naditý dekolt, zvedne! Řeč je samozřejmě o krevním tlaku, ale i jiných neduzích. Dnes odpoledne ji totiž v rámci akce Středočeské dny zdraví můžete potkat v areálu nemocnice Příbrami.

Právě tam od 13 hodin začínají Středočeské dny zdraví, kde si bude Bittnerová hrát chvíli na doktorku a chvíli zase spolumoderovat. "Já jim to vysvětlím, jak mají dbát na své zdraví. To není jen sex a cvičení, ale i jiné věci. Pitný režim, životospráva. Zkrátka všechno co prospívá organismu," řekla VIPstory.cz, které je mediálním partnerem Miluška Bittnerová.

Spolu s ní přijde i známý stylista, vizážista, designér, ale také odborný poradce Kája Pavlíček, který poradí, co se zdravé a nezávadné kosmetiky, přípravků na kůži, vlasy a chybět nebudou ani poradny. Například kardiovaskulární, oční nebo diabetologická. Chybět nebude ani poradna prevence proti nádorovým onemocněním s názvem Ruce na prsa a prezentace záchranné služby.

Na návštěvníky bude čekat možná i jedno překvapení a chybět nebude ani soutěž o hodnotné ceny.

A protože přišla už skoro zima, organizátoři velmi chytře zvolili aulu u vstupu do nemocnice, kde budou jednotlivá stanoviště a kde nehrozí, ze zájemci nastydnou.
◼ redakce inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Jak si vytvořit jezírko na zahradě jednoduše a nezruinovat přitom domácí rozpočet?

Styl

Toužíte po krásně opálené kůži? Jezte tyto potraviny

Bydlení

Jsou úplně všude, kam se podíváme. Jak udělat domov bezpečný pro alergika?

1. Václav Jiráček a Elizaveta Maximová přistiženi při něžnostech

2. Krasavice Štoudková takhle řádí na prkně

3. Modelka, která sesadila šéfa Guess, čeká dítě

4. Moderátorku Sandru Parmovou okradli

5. Takhle to Nikol Moravcové slušelo po rozlučce se svobodou