Neuvěřitelné! Herce Pavla Soukupa zachránil prasklý vřed od daleko horší nemoci!

 Celebrity 
25. září 2015 00:05 / redakce
  0   0
Herec Pavel Soukup měl štěstí v neštěstí...  archiv
Někdy jsou v životě paradoxní situace, kterým se nechce ani věřit. Kdyby například herec Pavel Soukup neprodělal perforaci žaludečního vředu, dnes by už možná nebyl na světě, nebo by podstupoval drastickou chemoterapeutickou léčbu. Ano, právě tato nemoc ho zachránila od rakoviny a dalších následků.

Loni v červnu byl Soukup na své tehdejší chalupě u Kolína, kterou nedávno prodal a zkolaboval. Našla ho manželka s dcerou a okamžitě zavolaly záchranku. Herci praskl vřed a několik hodin krvácel do břicha. Paradoxem je, že to mu vlastně zachránilo život.

"Podstoupil jsem pak řadu vyšetření díky panu doktorovi v Kolíně, který mě donutil na ně jít. Například na kolonoskopii, což je sonda do střev, kde se objevil malý nádor," prozradil svou 13. komnatu Pavel Soukup, který právě tento příběh zaznamenal do 13. komnaty ČT, která ji odvysílá zítra.

Na štěstí se ukázalo, že rakovinový nádor je maličký. Odstraněn byl přímo při kolonoskopii a nebylo zapotřebí žádné další léčby. Pokud by Soukup ale přišel později, respektive nepřišel na to, že tam útvar má, začal by bujet a s největší pravděpodobností by přešel do metastáz, což by pro herce mohlo mít fatální následky.

Přitom nedávno na představení muzikálu Fantom opery zkolaboval a se srdečním infarktem jej vezla záchranka do nemocnice. Na štěstí se i z této situace podařilo herci dostat. "Pavel má tvrdej kořínek a v životě musel ledacos přežít. Je to bojovník, strašně fajn chlap a hrozně moc mu přeju zdraví, a ať ho už čeká jen to hezké," řekl VIPstory.cz Soukupůvo kamarád, představitel Fantoma, zpěvák Radim Schwab.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Agresivní kočka se dá převychovat. Kárání ani fyzické tresty ale na ni rozhodně neplatí

Styl

Zdravé stravování, které vás nastaví správným směrem a navíc zhubnete přebytečná kila

Bydlení

Začalo období vřesu. Při správné péči vám krásný vydrží roky

1. Nicole Kidman, konečně prozradila, jak a kde ji manžel požádal o ruku. Velmi neobvyklý byl čas zásnub

2. Renčova manželka končí s mateřskou. Vypadá báječně, nafotila kalendář a vrací se i do divadla

3. Londýnský soud rozhodl, že poslední vůle prince Filipa má zůstat tajná po 90 let. Na závěti je něco...

4. Eva Decastelo se rozmluvila o svém manželovi i nejhorším dárku, který v životě dostala

5. Spice Girls se mají dát dohromady. Proč ale Victoria Beckham nechce a comeback skupiny opět bolokuje?

Zavřít reklamu