Lucie Vondráčková balí v Kanadě kufry a vrací se domů do Čech!

 Celebrity 
19. září 2015 04:55 / redakce
  0   0
Lucka Vondráčková v Kanadě balí kufry a vrací se domů... facebook
Zpěvačka, herečka, dabérka, maminka, manželka Lucka Vondráčková balí kufry! Ne snad na stálo, ale na chvilku se vrátí domů do Česka. Už příští týden přistane na letišti Václava Havla v Praze a čeká ji hodně náročný program. Jestli přiletí se svými dvěma caparty, nebo sama, není zatím jasné.

Vondráčková se po narození druhého syna Adama vrátila poměrně rychle do pracovního procesu. Z Kanady, kde žije, na dálku dabovala roli Mavis v druhém pokračování Hotelu Transylvánie, který vstoupí do českých kin 23. září. Jestli půjde zpěvačka na premiéru, není doposud taky jasné, nicméně nudit se nebude.

Čeká ji natáčení nového filmu Michala Davida Decibely lásky,pode režijním vedením Miloslava Halíka, který je i autorem scénáře. Kromě toho stihne dvojnásobná maminka natočit pořad Všechnopárty s Karlem Šípem, v plánu má udělat několik rozhovorů pro televizi, nebo noviny a taky ji čeká převzetí Zlaté desky za prodej alba Duety. V říjnu vyjde i její kalendář s fotografiemi na rok 2016.

Kromě toho se musí Lucka podívat domů za rodiči a bráchou a stihnout pozdravit pár přátel. V době, kdy bude zpěvačka a herečka doma v Čechách, bude režisér Zdeněk Troška natáčet novou komedii Strašidla. V té se ale Lucka neobjeví. V posledních třech letech u Trošky hrála v trilogii Babovřesky.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Hledáte bezúdržbovou pokojovku? Vsaďte na překrásnou řasokouli

Styl

Trpíte na akné? Možná za to může potravinová alergie

Bydlení

Barový pult je velmi praktický a hodí se do každé kuchyně. Jak ho vybrat?

1. Nejbláznivější cestopis všech dob s Lukášem Pavláskem a Ondřejem Sokolem

2. Rekordman a velký sportovec Jan Kareš řídil elektrický unikát

3. Do třetice všeho dobrého? Moderátor Libor Bouček se znovu oženil!

4. Hvězda ze seriálu Ordinace v růžové zahradě se stane další hvězdou Tváře

5. Andrea Kalivodová vyrazila s dětmi do milovaných Krkonoš

Zavřít reklamu