Statisíce na účtu budou mít Kostková s maminkou! Víme, jak k nim přijdou!

 Celebrity 
18. září 2015 04:01 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Tereza Kostková a Carmen Mayerová si během pár měsíců přijdou na hezkou sumičku peněz! archiv T. Kostkové
Slušné peníze bude mít na svém účtu už za pár měsíců herečka Tereza Kostková. O něco menší, ale slušnou částku i její maminka, herečka Carmen Mayerová. Obě totiž obsadil režisér Zdeněk Troška do nové komedie Strašidla, které začne natáčet už za pár dní.

Zhruba čtvrt milionu korun si vytočí v komedii, která se bude natáčet okolo Prahy Kostková, která o práci nemá nouzi. Kromě různých moderování, natáčení seriálů, má i divadelní představení a moderuje společenské akce.

"Moc se na tu roli těším, je to výzva," prozradila Kostková, která se na natáčení s Troškou pilně připravuje. Zahraje si paní Patricii. Její maminka Carmen Mayerová tetu Žofii. Ta si z natáčení odnese o pár desítek tisíc méně, ale na druhou stranu skvělé přilepšení k důchodu a divadelním honorářům. Tatínek Terezy a manžel Carmen, herec Petr Kostka ve filmu hrát nebude. Líto mu to být nemusí, protože práce má více než dost.

Strašidla budou novou komedií ve stylu filmů Jak utopit doktora Mráčka, nebo Saxána. Troška s producenty sází na dobrou zápletku o strašidlech žijících v současnosti a na triky. Natáčení bude do konce října a kromě těchto dvou hereček se objeví i Petr Náročný, Václav Postránecký, Vladimír Polívka, Matěj Hádek, Anna Polívková a další. Do kin přijde film na jaře příštího roku.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Victoria Beckham prozradila, jak cvičí a udržuje si postavu. Tuto ověřenou techniku můžete vyzkoušet také

Styl

Jak poznáte, že vaše krémy nejsou pro vaši pleť to pravé

Tech

Na zařízeních s Androidem je hned několik kódů, díky kterým se dostanete ke skrytým funkcím

Zavřít reklamu