Poničené Landovo auto za miliony! Hodně dobré promo!

 Celebrity 
13. srpna 2015 04:01 / redakce
  0   0
📷
Další 1 fotografie v galerii
Mladý pachatel v momentě, kdy začal ničit auto Daniela Landy Policie ČR
Zpěvák Daniel Landa ukázal, že je chlap na svém místě a dokáže se povznést i nad to, nad čím by se ani sebeklidnější člověk povznést nedokázal a vandalovi dal pěsti! Přesto, že mladík před pár dny poničil jeho luxusní porche, Landa se mladého sígra vlastně zastal.

Zatímco někteří kamarádi a příznivci Daniela Landy pomalu vyzývali k veřejnému linči mladého vandala, zpěvák požádal, aby od toho upustili a chtěl věc nechat na policii. Když se podařilo mladíka, který polil vůz a poničil dlažební kostkou, najít, udělal Landa něco, co nikdo nečekal. Vyzval policii, aby upustila od stíhání a vyřídil si to s mladíkem sám. Ale ne ručně, stručně, jak by se dalo čekat, ale mezi šesti očima.S Petrem V., který studuje pražské gymnázium, se potkal spolu s jeho maminkou.

„Dlouho jsme mluvili, kluk si vše uvědomil v plném rozsahu, tím pádem stahuji obvinění a věc považuji za vyřešenou,“ uvedl Daniel. Prý se s vandalem na něčem domluvil, na čem, to ale neřekl.

„Není to nutné konkretizovat, ale za mě je to dostatečně výchovné. Kluk zazkratoval. Jsem přesvědčen, že ho to probralo a bude sekat dobrotu,“ dodal Landa. To je takový lidumil, že snad kluka ještě pozve jako hvězdného hosta na pódium při obřím Velekoncertu, který v září chystá v Praze.

"Lando, jsi chlap. Zachoval jsi chladnou hlavu, zatímco jiný by mladíkovi minimálně pár pohlavky vysvětlil, že na cizí majetek se nesahá a neničí se, zpěvák má prostě úroveň a ukázal, že je charakter. Klobouk dolů. "Ať je to, jak je to, a že to bylo hustý," je to i pro Dana hodně dobré promo jeho aktivit," dodal jeden z mužů Landova týmu, který pracuje na jeho akcích, včetně koncertu.
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Připravte si zásobu bylinkových amarounů, jsou výtečné pod maso

Styl

Klimatizace způsobuje celou řadu zdravotních potíží. Abyste předešli problémům, musíte ji používat...

Bydlení

Pokud se vám někde protrhla síť proti hmyzu, nemusíte hned kupovat novou. Dá se spravit

1. Dědictví aneb Kurvahošigutntag. Ve filmu byly Vlasta s Irenkou velké rivalky, ve skutečnosti si padly do oka

2. Lucie Bílá snad zastavila čas. Zpěvačka jen kvete a omládla i duševně

3. Charismatický zpěvák David Kraus prozradil, co je pro něj opravdu důležité

4. Jiřina Bohdalová slaví neuvěřitelné 89. narozeniny. Co vězí za její nezkrotnou energií?

5. Velká novinka v rodině Terezy Kostkové. Pochlubila se novým přírůstkem

Zavřít reklamu