Lucka Vondráčková v šoku! Kdo tady lže? Jak to bylo s jejím odmítnutím role u Trošky?

 Celebrity 
11. srpna 2015 04:01 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Lucka Vondráčková měla prý údajně dát Zdeňku Troškovi "kopačky" kvůli natáčení nové komedie! Ve skutečnosti je to trochu jinak!  archiv
Lži, lži a zase lži! tak vypadají poslední dny stránky některých bulvárních novin v souvislosti se zpěvačkou a herečkou Luckou Vondráčkovou. Teď se objevily informace, že Lucka, která je podruhé maminkou vlastně "zkazila" Zdeňku Troškovi natáčení, protože odmítla roli!

"Je to lež, nesmysl. Píšou bláboly. Lucka nic neodmítla. My jsme v podstatě nechtěli Lucku z Kanady , kde se stará o své dva syny, na dva tři dny tahat, protože to navíc nebyla tak výrazná role. Lucky si moc vážím, je skvělá nejen zpěvačka, ale i herečka a rozhodně s ní počítám do svého dalšího projektu," prozradil VIPstory.cz Troška, který chystá od poloviny září duchařskou komedii Strašidla a příští rok klasickou, českou pohádku.

Jenže, jak se ukazuje, možná ani Troška neví, že Lucka Vondráčková sice v Kanadě je, ale na podzim se chystá do Česka a asi by i ráda s Troškou a jeho týmem natáčela. "Lucka byla dost smutná z toho, že nebyla obsazena. Myslím si, že to ale není problém pana režiséra. On nevěděl, že Lucka bude na podzim pár týdnů v Česku. On s herečkami a herci příliš nekomunikoval, to dělá produkce. Lucka, kdyby jí byla role nabídnuta, by ji určitě vzala všemi deseti, protože má Zdeňka Trošku nesmírně ráda," prozradila VIPstory.cz jedna ze známých mladé umělkyně.

Místo Vondráčkové, která tři roky po sobě točila s Troškou trilogii Babovřesky, bude hrát roli Anna Polívková. Spolu s ní se na plátně kin objeví i její nevlastní bratr, syn Bolka Polívky, Vladimír. V dalších rolích se objeví Tereza Kostková, její maminka Carmen Mayerová, Petr Nárožný, Václav Postránecký, Matěj Hádek a další. Premiéru naplánovali producenti filmu až na srpen příštího roku.

Sama Lucka Vondráčková není nadšená z některých desinformací, které média přinášejí. Už minulý týden byla hodně v šoku, když měli být rodiče Lucky za ní v Kanadě a její manžel naopak v Česku. Přitom v Kanadě je pouze Lucčina maminka Hana Sörösová, otec Jiří je doma a stará se o dům a zvířata. "Nestačím se divit, co všechno se kolem mě děje a já o tom ani nevím,"nechala se slyšet Lucka Vondráčková.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Kate Middleton zazářila na zahradní party v korálových šatech

Styl

Brambory je vhodné konzumovat často. Obsahují nespočet živin a také dobře zasytí

Tech

Nový typ solárů je schopný vyrábět energii i v noci

Zavřít reklamu