Tak to je hodně drsné! Celá pravda o léčbě Michaela Schumachera

 Celebrity 
13. srpna 2015 00:04 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Corinna Schumacher čelí náletu novinářů a nově i dronů Shutterstock, Youtube
Manželka Michaela Schumachera musí mít nervy opravdu jako ze železa. Soukromou kliniku v luxusní rezidenci, kde se pilot formule 1 léčí, totiž obléhají čtyřiadvacet hodin denně novináři a fotografové, kteří se snaží za každou cenu získat informace o Michaelově zdravotním stavu a současně i fotografie nemocného závodníka. A jejich nevhodné chování dělá Corinně Schumacherové opravdu vrásky na čele.

Celý svět zajímá, jak na tom Michal Schumacher je, zda je na vozíčku nebo stále připoután na lůžko. Pokud by se někomu z fotografů podařilo legendárního pilota rok a půl po nehodě na lyžích vyfotit, měla by fotografie zejména pro bulvární tisk obrovskou cenu a obletěla by celý svět.

A podle toho to také kolem Schumacherovy vily vypadá. Mluvčí rodiny Sabine Kehm zdůraznila, že museli posílit bezpečnost, aby se ubránili smečkám bulvárních novinářů, kteří v honbě za senzací a snaze získat nějaké fotografie začali dokonce využívat i drony, které vybavují kamerami a vysílají do prostor kolem rezidence. Situace mezi ochrankou a lovci senzací prý bývá často velmi vyhrocená, což pochopitelně klidu rodině nijak nepřidává.

Podle posledních oficiálních informací je oblíbený jezdec i nadále upoután na lůžko v domě u Ženevského jezera. Jeho rehabilitace je stále během na hodně dlouhou trať a výsledky jsou bohužel značně nejisté.
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Radim Fiala se svou seriálovou manželkou zabloudil, zachránila ho až rosnička z Novy

Styl

Snažíte se jíst zdravě, cvičíte, ale váha ukazuje stále stejně nebo více? Vyvarujte se častým chybám a...

Dům a zahrada

Přehled psích plemen, která mají na svědomí nejvíce pokousání lidí