Vévodkyně Kate přijede do ČR! Už za týden!

 Celebrity 
13. srpna 2015 03:01 / redakce
  0
📷
3 fotografie v galerii
Je to vévodkyně Kate, není to vévodkyně Kate?  muzroku.cz
Velká sláva se chystá! Do ČR přijede vévodkyně Kate, manželka dědice britského trůnu, prince Williama. Už za týden se její výsost objeví v Praze a pak ve východočeském Náchodě. Dokonce se zúčastní prestižní soutěže mužské krásy Muž roku 2015.

Jak pro VIPstory.cz, které je jedním z mediálních partnerů prozradil pořadatel soutěže David Novotný, do Česka 21. srpna na finále Muže roku samozřejmě dorazí dokonalá dvojnice Kate.

"Jmenuje se Heidi Agan, je to pětatřicetiletá dáma, která ještě relativně nedávno dělala servírku za 140 korun na hodinu, což na britské poměry není opravdu mnoho a my tak navazujeme na zajímavost, kdy k nám předloni přijela "Alžběta II., tedy samozřejmě dvojnice," řekl Novotný.

Jednání o příjezdu "Kate" nebyla prý jednoduchá, ale podařilo se! „Jednání byla opravdu dlouhá a náročná, až jsem chvíli přemítal, zda nezvu omylem skutečnou Kate. Ale není divu. O Heidi Agan je kvůli její neuvěřitelné podobě s vévodkyní z Cambridge opravdu enormní zájem. A i podmínky agentury byly přísné. Chtěli dopředu znát program do poslední minuty, odsouhlasovali jídelníček, musela být také přijata přísná bezpečnostní opatření, podobná jako při návštěvě předchozí dvojnice. Ochranku bude mít po celou dobu pobytu v Česku. Jsem ale moc rád, že jsme jednání dotáhli do konce a po měsících přísného embarga mohli prozradit, kdo nás letos navštíví,“ říká pořadatel Muže roku David Novotný.

Heidi Agan je matkou dvou dětí a k roli dvojnice se dostala poté, co ji jako špatně placenou servírku začali na podobu s Kate upozorňovat hosté. Dnes bere až 120 tisíc denně, létá po celém světě a zásadně první třídou.

„Na soutěžící se opravdu velmi těším. Bude to vlastně poprvé, kdy zasedám v porotě podobné pánské soutěže,“ vzkázala Agan, která přiletí den před finále Muže roku. V Praze se zúčastní tiskovky, setká se s „Mužem světa“ Neilem Perezem, v pátek dorazí do Náchoda, kde ji se všemi poctami přijme i starosta Jan Birke. A spát bude v nejluxusnějším pokoji ve městě, v prezidentském apartmá hotelu Beránek, kde se koná i samotné finále.
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Radim Fiala se svou seriálovou manželkou zabloudil, zachránila ho až rosnička z Novy

Styl

Snažíte se jíst zdravě, cvičíte, ale váha ukazuje stále stejně nebo více? Vyvarujte se častým chybám a...

Tech

Do Prahy přijede šokující koncept Inception, ukáže se v listopadu na e-Salonu v Letňanech