Dcera slavné zpěvačky byla zřejmě opravdu zavražděna! Že by někdo z rodiny?

 Celebrity 
11. srpna 2015 10:45 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Bobbi Kristina skončila velmi podobně jako její slavná matka archiv
Týden po pohřbu jediné dcery zesnulé zpěvačky Whitney Houston přišli vyšetřovatelé s obviněním, že Bobbi Kristinu Brown zabil její žárlivý manžel.

V dokumentech, které soudu doručila právnička, se uvádí, že v den, kdy našli v koupelně bezvládnou Bobbi Kristinu, přišel Nick Gordon domů opilý a začal si detailně prohlížet záběry z bezpečnostních kamer. S manželkou se později začali hádat, protože Gordon na základě videozáznamů obvinil Bobbi z nevěry. Podle informací z dokumentů ji pak měl podat drogový koktejl, následkem čehož upadla do bezvědomí.

Dvaadvacetiletou zdrogovanou Kristinu přenesl do vany, která byla naplněna vodou. Žena ve vaně utonula, zatímco její manžel odjel na party, na které se dobře bavil.

Dcera tak dopadla velmi podobně jako její slavná matka Whitney Houston. Ta zemřela nešťastnou náhodou utonutím ve vaně hotelového apartmá před třemi lety. K její smrti ale pravděpodobně přispěla kromě kokainu i srdeční choroba. Na rozdíl od její dcery však nebylo cizí zavinění zjištěno.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Daniel Landa se po koronavirových skandálech vrací k hudbě

Styl

Domácí kyslíková terapie je snadnou cestou ke zlepšení stavu pleti

Tech

Problémy solárních technologií. Emise z výroby panelů jsou obrovské

Zavřít reklamu