Tady zemřel Lukavskému syn, přesto to tu miloval!

 Celebrity 
12. srpna 2015 04:55 / redakce
  0
📷
2 fotografie v galerii
Chalupa Radovana Lukavského na Vysočině hodně pamatuje VIPstory.cz, archiv ČT
Radovan Lukavský byl Pan herec! Zemřel před sedmi lety. Trvale žil v Praze, ale téměř až do svého skonu nenechal dopustit na svou milovanou chalupu na pomezí Pardubického kraje a Vysočiny. A to přesto, že v romantickém stavení mu rok před jeho skonem zemřel jeho vlastní syn.

Lukavský Vysočinu miloval a říkával" "V Praze bydlím, ale na chalupě opravdu žiji!“ Chodil do lesa na procházky, učil se role, rád kutil a občas za ním jezdili přátelé. Před pár lety byla chalupa dokonce na prodej. Vnučka Klára Kudlová zamýšlela stavení za skoro 2,5 milionu korun prodat. Pak si to rodina rozmyslela a jezdí sem dodnes.

"Chtěli to prodat, bylo to na realitách, bylo tu pár zájemců, ale pak to stáhli. Byla by to škoda. Pan Lukavský byl úžasný člověk a taky hluboce věřící," svěřila se důchodkyně vísky u Čachnova nedaleko Kroun, kam Lukavský jezdil desítky let.

Zažil tu ale velké drama. Právě jeho syn Ondřej (†57) tu v roce 2007, jen rok před ním samotným, zemřel. Zradilo ho srdce. Stalo se tak za dramatických okolností, přímo v otcově náruči. Ani potom Radovan Lukavský na místo, které tak miloval, nezanevřel. Odchod syna mu však psychicky dal zabrat a herec začal vnitřně trpět. I jeho nakonec zradilo srdce.

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Kate Middleton zazářila na zahradní party v korálových šatech

Styl

Brambory je vhodné konzumovat často. Obsahují nespočet živin a také dobře zasytí

Tech

Nový typ solárů je schopný vyrábět energii i v noci

Zavřít reklamu