Za tohle chce Halina Pawlowská desítky tisíc? Stačí zvednout malík a vydělá balík!

 Celebrity 
12. srpna 2015 11:20 / redakce
  0   0
Halina Pawlowská dává na svých talk show ráda i své rady a jako by říkala: Stačí zvednout malík a vydělám balík Profimedia
Spisovatelka, moderátorka, ale také někdy herečka Halina Pawlowská se musí pěkně otáčet. Po smrti svého manžela zůstala na placení závazků, hlavně vysoké hypotéky na obří vilu v Praze sama. Proto se její honoráře pohybují relativně vysoko. Ovšem její talk show za stolem tedy stojí za to.

Honorář mezi 40 až 60 tisíci korunami za to, že sedí hodinu a něco za vysokým stolem, na něm má položený velký kufr většinou v barvě svého oděvu a vypráví zážitky ze života nejen své, ale i svých kamarádek a kamarádek jejich kamarádek. Takhle vystoupila na Letní scéně na Harfě.

"Já nevím, ale říkám si, že jí za to platí. Je to pořád dokola. Stejný styl. Akorát obmění historky, outfit a je to.A ten její velký kufr, který je snad stejně velký jako její poprsí," míní návštěvník jejího povídání.

Pořadatelům z českých kulturáků si říká o zhruba 60, ale někdy při slevě jen o 40 tisíc za své vystoupení.Zatímco někteří jezdí s programem dva i tří a to i za polovinu, Halina jezdí sama. Přitom její výdělky měsíčně se pohybují okolo 200 až 250 tisíc korun. Televizní vaření ji vydělá slušný balík, další akce i její knihy.

Halina si prostě vydělat umí. Má i docela velkou spotřebu peněz. A ani na jídle nešetří. Má ráda vybrané lahůdky a sladkému se rozhodně nevyhýbá. Však často ráda říká, že "nejlepší sport je kafe a dort", a taky je to na ní bohužel vidět.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Jak zachránit orchidej, když začala chřadnout?

Styl

Málokdo se v zimě ubrání suchým a popraskaným rtům. Jak je správně hydratovat?

Bydlení

Papírový kapesníček dokáže způsobit v pračce pohromu. Jak to napravit?

1. Tajemství slavných českých žen prozrazeno. V koupelně mají elixír mládí!

2. Martin Dejdar přivedl v Tatrách ženskou na vrchol

3. Iveta Vítová předvedla perfektně ploché bříško, Berenika Kohoutová zase pořádné těhotenské

4. Sejde z očí, sejde z mysli? Slavný český herec zůstal sám, upoutaný na lůžko. Už byste ho ani nepoznali

5. Herecký velikán Josef Větrovec: Nejsmutnější období prožil na sklonku života

Zavřít reklamu