Absolonová jak z Disneylandu, tohle myslí vážně? To je tedy úlet!

 Celebrity 
21. července 2015 00:08 / redakce
  0
📷
2 fotografie v galerii
Takhle jste vážně Moniku ještě neviděli facebook
Těhotná Monika Absolonová je už asi tak hormony ovlivněná, že se chová jako puberťačka! V listopadu bude sice rodit, ale někdy některým lidem připadá na šestnáct. Jako třeba teď, když se na sociální síti vystavuje v oblečku s postavičkami z Disneylandu.

Monika se sice na chvíli vzdala své kariéry, protože cítí, že fyzicky by to na jevišti nezvládla, nicméně energie a vtipu má na rozdávání. Často píše na svém profilu a vesele přidává fotky pro fanoušky.

„Krásnou, opět slunečnou, u nás mírně infantilní neděli. Teletubbies obleček jsem neviděla, myšáka jsem potkala včera v obchodě, tak jsem si ho hned odnesla domu. Navíc byl ve slevě. Doufám, že si taky občas uděláte radost. A doporučují krásný český film Domácí péče,“ napsala Absolonová a pobídla k návštěvě kina.

Čas tráví zpěvačka buď doma, nebo na chalupě svého přítele, s kterým čeká miminko. I když rodí až za čtyři měsíce, už teď má bříško jako balón. Zaznívají i spekulace, zda náhodou nebude dvojnásobnou maminkou naráz. To zatím Monika nepotvrdila, ale ani nevyvrátila.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Vignerová má nevěrného Kolečka zpátky doma. Herečku Nesvačilovou modelka ignoruje

Styl

ADHD je diagnostikováno častěji chlapcům. Dívky jej totiž umí lépe ukrýt

Dům a zahrada

Nezanedbejte říjnové práce na zahradě: Sázejte, uskladňujte a mulčujte