Česko má nový rekord v šoubyznysu! Nejvyššího zpěváka! To je on!

 Celebrity 
20. července 2015 03:00 / redakce
  0
📷
5 fotografií v galerii
Radim Schwab je novým českým rekordmanem  management R. Schwaba
Nový rekord padl na narozeninovém koncertě představitele hlavní role Fantoma opery a řady dalších, herce a především zpěváka Radima Schwaba. Ten na zahraniční multikulturní lodi Cargo Gallery-Niké, která přechodně kotví v Praze, uspořádal velký narozeninový koncert. Netušil však, co ho tam čeká!

Mezi hosty byla například producentka Mirjam Landa, exministryně zdravotnictví Marie Součková, či známá malířka černobílých obrazů Michaela Žemličková. Jak pro ně a dalších asi 240 diváků, tak hlavně pro zpěváka bylo velkým překvapením, když na loď dorazil zástupce Agentury Dobrý den z Pelhřimova, která už řadu let zaznamenává rekordy. A ten pak přímo na jevišti Radima Schwaba změřil a vznikl tak nový český rekord! Zároveň také kdysi nákladní loď Niké, přebudovaná na multikulturní centrum byla svědkem poprvé stanovení rekordu a měření kohokoli a čehokoli!

„Mohu potvrdit, že oslavenec Radim Schwab je nejvyšším evidovaným českým zpěvákem s výškou téměř 193 centimetrů, ovšem bez bot a bez ponožek,“ prozradil komisař Tomáš Hrábek, který prozradil, že v novém vydání České knihy rekordů, která vyjde zřejmě na podzim, už nový zápis bude. Jinak měří zpěvák téměř dva metry.

„Já jsem jenom tušil, že se na mě něco chystá, ale co, to jsem nevěděl. Bylo to překvápko a byla to legrace. Hlavně, když jsem se musel zout, postavili mě ke zdi a měřili. Děkuju za to svým přátelům, udělalo mi to radost, stejně jako další dárky, ale hlavně to, že přišlo tolik lidí. Praskali jsme ve švech,“ prozradil Schwab, který dostal dokonce dort ve tvaru švába. Přinesl mu jej Jan Vaněk z Fondu ohrožených dětí, s kterým zpěvák řadu let spolupracuje a pro který udělal několik benefičních koncertů.

Kromě jiného dostal i obrazy. Jak od fanynky, ručně malovaný portrét, tak i od přední české malířky černobílých obrazů, která slaví velké úspěchy po celém světě Michaely Žemličkové.

„Dostal jsem láhve vína, milé dárky a dokonce obří bublifuk. Prý, abych se nenudil. Co je to nuda, to neznám,“ dodal s úsměvem Schwab, který si chce v srpnu užít pár dní dovolené a nabrat sil jak na další sezónu Fantoma opery, tak i na podzimní a vánoční koncerty.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hollywoodský glamour: Odhalení módních trendů celebrit

Styl

Pět věcí, které ženám ničí orgasmus. Prostě se jich zbavte

Dům a zahrada

Vodní kámen zlikviduje konvici, myčku i pračku. Zatočte s ním některou z osvědčených metod