Šimůnek se při vzpomínce na svou minulost potutelně usmíval. Co ho tak pobavilo?

 Celebrity 
18. července 2015 12:40 / redakce
  0
📷
2 fotografie v galerii
Mirkovi se potulují míčky... Europark Štěrboholy
Jedním z prvních hráčů minigolfu, který se letos zdarma hraje v nákupním centru Europark Štěrboholy, se stal Mirek Šimůnek. "Minigolfu jsem se výrazněji věnoval kolem svých dvaceti let a byla to pro mě skvělá zábava. V Europarku jsem si ho teď zahrál od té doby poprvé a můj nesměle poskakující a nezbedně se potulující míček mi opět vykouzlil úsměv na tváři," okomentoval Mirek svou hru a přidal tip na příjemnou dovolenou.

"Před pár týdny jsem se vrátil z Tunisu, bylo tam, jak jinak, než úžasně. Procestovali jsme ho křížem krážem a vychutnali si vše, co by si většina turistů vychutnat měla. I přes kruté události posledních dní a nemilých zpráv o současném tamním dění, mohu tuto destinaci jen doporučit. Léto mě jinak čeká pracovní a protože miluju svou práci, která je pro mě koníčkem, těším se na něj."

A jak se pohádkový krasavec cítil v nákupním centru? "Řekněte mi, který muž má rád nákupy? Když jsou ale v žádoucí společnosti a navíc u nich můžete zažít odpočinek, jakým minigolf je, může z toho být fajn odpoledne."
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hollywoodský glamour: Odhalení módních trendů celebrit

Styl

Pět věcí, které ženám ničí orgasmus. Prostě se jich zbavte

Tech

I detektor lži se dá podvést. Víte, jak funguje, a dokázali byste ho obelhat?