Ten ale zestárnul! Poznáváte herce z Fontány pro Zuzanu? Prožil velkou hrůzu!

 Celebrity 
19. července 2015 04:00 / redakce
  0
📷
2 fotografie v galerii
Ibrahim Maiga dnes. Kdo by ho poznal?  archiv I. Maigy
Pamatujete si na „Vápno“ z filmu Fontána pro Zuzanu II a III? Černý herec Ibrahim Maiga, kterého si oblíbila i Helena Růžičková, která s ním a Paľo Haberou ve dvojce hrála, je na Slovensku. Proč se vrátil?

Je nepřehlédnutelný. Dnes je mu 52, je otcem malé holčičky a živí se jako zpěvák, bavič. Dokonce před časem kandidoval do Evropského parlamentu za jednu ze slovenských stran. I když před pár měsíci tvrdil, že bude na Mali u své ženy a dcerky, vrátil se do Bratislavy.

Účinkoval v reality show, vydal knihu, která se stala bestsellerem, koncertuje, baví lidi. Před lety však skoro téměř zemřel. S kamarádkou Mirkou Partlovou havarovali na jeho skútru. Vrazili do obrubníku tak prudce, že on vyletěl do vzduchu. Z obrubníku trčel kov, který kamennou část drží a on celou váhou na ten kov spadl.

„Už mi bylo úplně jedno, jestli přežiju, nebo ne. Radši bych byl po smrti, jako v těch bolestech,“ vzpomíná ve své knize Ibrahim Maiga s tím, že se z velmi vážné nehody dostal. Zůstalo mu jen pár jizev. Ale jak přiznává, teď je šťastný a spokojený a za život vděčný. I když o 23 let od natáčení zestárl, pořád je s ním legrace a občas se prý chová jako velké dítě.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Manželství Radky Třeštíkové nepřežilo poslední lockdown. Po rozchodu vydala spisovatelka knihu o...

Styl

Kdy je čas na první kosmetiku a kdy je vhodné aby se malé slečny začaly líčit

Tech

NASA představila technologii pro vertikální pěstování potravin

Zavřít reklamu