Ten ale zestárnul! Poznáváte herce z Fontány pro Zuzanu? Prožil velkou hrůzu!

 Celebrity 
19. července 2015 04:00 / redakce
  0
📷
2 fotografie v galerii
Ibrahim Maiga dnes. Kdo by ho poznal?  archiv I. Maigy
Pamatujete si na „Vápno“ z filmu Fontána pro Zuzanu II a III? Černý herec Ibrahim Maiga, kterého si oblíbila i Helena Růžičková, která s ním a Paľo Haberou ve dvojce hrála, je na Slovensku. Proč se vrátil?

Je nepřehlédnutelný. Dnes je mu 52, je otcem malé holčičky a živí se jako zpěvák, bavič. Dokonce před časem kandidoval do Evropského parlamentu za jednu ze slovenských stran. I když před pár měsíci tvrdil, že bude na Mali u své ženy a dcerky, vrátil se do Bratislavy.

Účinkoval v reality show, vydal knihu, která se stala bestsellerem, koncertuje, baví lidi. Před lety však skoro téměř zemřel. S kamarádkou Mirkou Partlovou havarovali na jeho skútru. Vrazili do obrubníku tak prudce, že on vyletěl do vzduchu. Z obrubníku trčel kov, který kamennou část drží a on celou váhou na ten kov spadl.

„Už mi bylo úplně jedno, jestli přežiju, nebo ne. Radši bych byl po smrti, jako v těch bolestech,“ vzpomíná ve své knize Ibrahim Maiga s tím, že se z velmi vážné nehody dostal. Zůstalo mu jen pár jizev. Ale jak přiznává, teď je šťastný a spokojený a za život vděčný. I když o 23 let od natáčení zestárl, pořád je s ním legrace a občas se prý chová jako velké dítě.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Belohorcová s manželem zažehnali manželskou krizi a uspořádali na Tenerife velkou party. Zpívat jim...

Styl

Cotardův syndrom: Existují lidé, kteří věří, že jim v těle neproudí krev nebo chybí orgány a cítí...

Dům a zahrada

Nezanedbejte říjnové práce na zahradě: Sázejte, uskladňujte a mulčujte