Berdych tedy není na kluky? Vzal si modelku!

 Celebrity 
17. července 2015 03:00 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Tomáš Berdych do toho konečně praštil. Jeho novomanželkou se stala modelka Ester Sátorová Profimedia
Teniska a sexy týpek Tomáš Berdych tedy vážně asi nebude na kluky! Vzal si totiž modelku Ester Sátorovou a tím rozprášil dohady. Stalo se tak jen pár dní poté, co se jeho sportovní kolega Lukáš Rosol oženil s moderátorkou Míšou Ochotskou.

Přestože se Berdych ukazoval s krásnými ženami a poslední dobou se svou přítelkyní, dnes už manželkou, byly stále dohady, že to se ženami nemá tak úplně jasné. Dokonce se stal i jednou z gay ikon. Teď je vše černé na bílém a ze Sátorové je paní Berdychová.

Veselka se konala v Monaku, kde má Berdych trvalé bydliště. Zásnuby se konaly loni na Maledivách. Berdych sice oznamoval, že do toho brzo praští, ale nechtěl dát dopředu vědět kdy a kde to bude.

Vše se konalo sice tajně, ale se vším všudy. Dokonce i svatební noc byla. A protože je Tomáš Berdych prý v posteli pěkný divoch, určitě si to novomanželé pěkně užili. Teď ještě, aby to mladému sportovci a modelce dlouho vydrželo. Manželství známých sportovních hvězd totiž ne vždy drží a také ne vždy dopadají šťastně. Ale přejeme hodně štěstí
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Rozlučková turné se vyplatí. Elton John na něm vydělá až 2 miliardy dolarů

Styl

Láska na první pohled neexistuje. Jde pouze o fyzickou přitažlivost, říká nová studie

Tech

Díky výrazným pokrokům umělé inteligence a virtuální reality nás možná brzy čekají pracovní pohovory...