Ten Donutil je ale kus nerudného a arogantního chlapa!

 Celebrity 
11. června 2015 00:01 / redakce
  0   0
📷
Další 1 fotografie v galerii
Arogantní a ironický Miroslav Donutil, tedy postava jeho nové role ČT
Je v mužském přechodu, někdo ho naštval, nebo ho nebaví lidi? Nerudný a arogantní, takový je Miroslav Donutil. Tedy alespoň v novém seriálu na kterém pracuje, a který se už brzo objeví na televizní obrazovce.

Miroslav Donutil více jak rok natáčel seriál Doktor Martin. Šestnáctidílný příběh vznikal v Beskydech na Moravě, kterou má herec rád. A právě postava hlavního představitele je nerudná a protivná. Alespoň ze začátku.

„Špičkový chirurg Martin Elinger se přestěhuje do zapomenuté vesničky Protějov a nastoupí zde jako praktický lékař. Mezi místní ovšem vůbec nezapadne. Arogantní a ironický doktor sice zvládá vyřešit složité lékařské případy, v běžné komunikaci s lidmi ale úplně selhává,“ prozradila mluvčí České televize Alžběta Plívová s tím, že v seriálu uvidí diváci další zajímavé tváře.

Kromě Donutila se objeví Jitka Čvančarová, Václav Kopta, Tomáš Měcháček nebo Jana Štěpánková. Každá epizoda se věnuje jednomu ucelenému příběhu a moje postava prochází celým dějem,“ vysvětluje.

„Diváci se mohou těšit na vtipné dialogy, zábavné postavy a ty nejlepší české a slovenské herce. Příběhy mají rychlé tempo, originální lékařské zápletky a především humor. Navíc se děj odehrává v nádherném prostředí Beskyd, takže bude na co koukat,“představuje projekt Vratislav Šlajer, producent filmové společnosti, která seriál pro Českou televizi vyrábí.

Po svém předchůdci totiž doktor Martin podědí kromě ordinace také ulítlou a drzou sestřičku. V její roli sekunduje Miroslavu Donutilovi vycházející slovenská hvězda Gabriela Marcinková. Ve fiktivní vesnici Protějov na doktora Martina čeká ještě další osudová žena – učitelka z místní základky Lída Klasnová. Víc ale prozrazovat nelze. Od podzimu už diváci budou moct příběhy českého „Doktora z hor“ sledovat.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

V zahradě je vítaná, doma právě naopak. Kuna umí nadělat pořádnou neplechu

Styl

Špatně se vám spí? Nesahejte hned po lécích, pomůže dechové cvičení i ledová voda

Bydlení

Umýt žaluzie je občas potřeba. Jak si jejich čištění zjednodušit?

1. Letos by jednomu z největších českých herců bylo 80 let! Jiří Hrzán se konečně dočká své sochy

2. Simona Krainová nafotila kalendář plný nahotinek. Víme, kde a jak se připravovala na jeho křest

3. Nejbláznivější cestopis všech dob s Lukášem Pavláskem a Ondřejem Sokolem

4. Rekordman a velký sportovec Jan Kareš řídil elektrický unikát

5. Do třetice všeho dobrého? Moderátor Libor Bouček se znovu oženil!

Zavřít reklamu