Další drsná Výměna manželek: Alkohol, hysterie, krádeže, drogy?!

 Celebrity 
10. června 2015 12:00 / redakce
  0   0
📷
Další 2 fotografie v galerii
To je zase hustý! Další Výměna manželek je opět hodně dramatická! archiv TV Nova
Další díl Výměny manželek je opět výživný. Po šmudle, která vychovávala s manželem děti v asociálních podmínkách, přichází další exoti. Nechybí řev, hysterické scény ani alkohol. A možná ani drogy.

Kromě alkoholových excesů Gabriely (36) je nová Výměna manželek pořádně dusná, co se atmosféry týče. V průběhu deseti dní, kdy denně popíjela a někdy dokonce víc, než je zdrávo, obvinila náhradního manžela Přemka (31) hned z několika věcí.

Vypadne z ní, že je to tyran, který ji chtěl v noci zabít! „Jsi svině, hnusná,“ křičí na něj Gabriela. Její hysterická scéna, kterou nikdo nechápe vznikla jen proto, že jí v noci byl zhasnout v pokoji. Ona přitom prý nemůže bez světla dýchat a dusí se, což je z medicínského hlediska totální nesmysl. Jde zřejmě o stihomam a psychickou poruchu, kterou mívají lidé nejen na alkoholu, ale i drogách závislí.

To ale není všechno. Gabriela na Přemka (31) svede i to, že ji ukradl peníze a ona je teď bez koruny. Musí proto zcela výjimečně volat manželovi, aby jí nějaké poslal. To, že peníze Přemek vzal a ještě se tím chlubil, potvrdila i obsluha místního baru.

A ani tím to nekončí: „Kdo mi dneska skončil v posteli a říkal mi, že mám hezkou prdelku,“ říká Přemkovi Gabriela. Ten se jí snaží oponovat, ovšem, kde je pravda, vědí jen oni dva.

Jak se zdá, Nova do realityshow vybírá páry i jednotlivce, kteří ani sami nevědí, co v nich je. Jen je zvláštní, že se před miliony diváků chtějí ztrapňovat a totálně se odkopávat.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

V zahradě je vítaná, doma právě naopak. Kuna umí nadělat pořádnou neplechu

Styl

Špatně se vám spí? Nesahejte hned po lécích, pomůže dechové cvičení i ledová voda

Bydlení

Umýt žaluzie je občas potřeba. Jak si jejich čištění zjednodušit?

1. Letos by jednomu z největších českých herců bylo 80 let! Jiří Hrzán se konečně dočká své sochy

2. Simona Krainová nafotila kalendář plný nahotinek. Víme, kde a jak se připravovala na jeho křest

3. Nejbláznivější cestopis všech dob s Lukášem Pavláskem a Ondřejem Sokolem

4. Rekordman a velký sportovec Jan Kareš řídil elektrický unikát

5. Do třetice všeho dobrého? Moderátor Libor Bouček se znovu oženil!

Zavřít reklamu