Šok! Tohohle fešáka má cvičitelka Kynychová doma!

 Celebrity 
30. dubna 2015 04:35 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Tenhle fešák sdílí společnou domácnost s Hankou Kynychovou! archiv H. Kynychové
Cvičitelka a moderátorka a taky předsedkyně nadace, která pracuje s dětmi z dětských domovů Hanka Kynychová má doma mladého kolouška. A ohromně jim to spolu sluší. Nejde ale o mladého milence, ale 16letého syna Filipa.

Syn známé propagátorky zdravého pohybu měsíc od měsíce roste do krásy a mužní. Na společné fotce ale nevypadají jako matka a syn. Kynychová zřejmě zastavila čas a společně působí spíš jako sourozenci.

„Hanka je neskutečně energická, mladá duchem, má skvělé zázemí, takže, i když jí už dávno není třicet, vypadá prostě hodně mladě. A ve spojitosti se synem to působí až neuvěřitelně,“ říká jedna z jejích kamarádek.

Sama Kynychová provozuje vlastní Fitnes centrum, každoročně pořádá velikou benefiční akci Hejbejte se a zpívejte, kde se letos velmi aktivně zapojí i tanečník Filip Jankovič a přijde opět řada známých osobností. Do toho Hanka cvičí, snaží se zdravě jíst, žít a pozitivně myslet.

Kromě krásného syna má Kynychová s manželem ještě dvojčata. Ty, jak přiznává, mají z umělého oplodnění. Nicméně všechny děti jsou zdravé a dělají mamince samou radost. Cvičitelka se účastní i řady společenských akcí, v poslední době plesů a tak dokazuje, že i když za chvíli padesátka zaklepe na dveře, ona se za svou postavu rozhodně stydět nemusí.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Pavlína Pořízková to nandala plastickému chirurgovi. Ten napsal, že její tvář potřebuje kompletně...

Styl

Eva (47) o vztahu se silně věřícím mužem: Pochopila jsem, že ne každé násilí na lidech musí být...

Dům a zahrada

Lesní jahody lze pěstovat i na balkoně. V kvalitní půdě s mírně kyselým pH vám porostou dokonce lépe...