Nehoda Daniela Landy: Žádná závada, jel jak šílenec!

 Celebrity 
27. dubna 2015 04:35 / redakce
  0
📷
2 fotografie v galerii
Daniel Landa havaroval svou vlastní vinou, teď to přiznal! Profimedia
Ohrozil svůj život, svého spolujezdce a bůhví koho ještě! Zpěvák Daniel Landa, který se v pátek vyboural na rychlostní zkoušce Rallye Šumava Klatovy neměl závadu na autě. Zachoval se jako šílenec a tak také jel. Teď to přiznal.

Původní zprávy hovořily o tom, že mu cosi prasklo v kole, on ve 180-ti kilometrové rychlosti sjel ze silnice a zůstal zaklíněný mezi stromy. Na štěstí se nikomu nic nestalo. Teď se ukázalo, že Žito to nezvládl. Prostě udělal koninu a havaroval.

"Chyba je jednoznačně na mé straně. Po tom, co odezněl otřes, mohu objektivně zhodnotit příčinu šumavské havárie. Nejedná se o selhání techniky nebo týmu Karla Trněného, ale o jezdeckou chybu, kdy jsem chtěl mírnou zatáčku ve vysoké rychlosti říznout přes trávu, pod kterou se ovšem skrýval strmý příkop, který nám strhnul kolo. To vyvolalo ten pocit ‚prasklého šroubu nebo spojovačky‘,“ vysvětlil Landas tím, že šlo opravdu o jezdeckou chybu a ne o selhání techniky!

Náhodný svědek natočil záběry, jak se nehoda stala. Otázkou je, jestli, kdyby video neexistovalo, by Landa svou chybu přiznal, nebo by to sváděl na závadu či něco jiného.

Už před sedmi lety na stejné trati havaroval zpěvák. Tehdy však na několik dní skončil v nemocnici ve Strakonicích.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hazard nesnáším. Někdy ale neodolám a sázím, přiznává Andrea Kalivodová

Styl

Heřmánek je snadno dostupný přírodní pomocník. Zklidní úzkosti a dokáže zlepšit trávení i pleť

Tech

První zdravotnický pracovník s umělou inteligencí už ordinuje. Pomůže s duševním i fyzickým zdravím