Unavený Václav Neckář: Má velké starosti!

Unavený a posmutnělý Václav Neckář má starosti!
📷
Další 2 fotografie v galerii
 Celebrity 
29. dubna 2015 04:35 / Profimedia
  0   0
Fenomenální zpěvák Václav Neckář (74), jehož hity zná úplně každý, je v poslední době hodně unavený. Je to na něm velmi znát. Jeho přátelé a známí varují, že vzhledem k jeho zdraví to není dobré znamení! Co ho tolik trápí?

Před pár měsíci uvedlo pražské Divadlo Broadway muzikál z jeho hitů Mýdlový princ, který se velmi povedl a Neckář je rád, že se mu takové pocty dostalo. Přesto ale nezáří štěstím. Spíš je skleslý, posmutnělý.

"Vaška hodně, ale opravdu hodně trápí zdraví jeho milované ženy. Několikrát týdně s ní musí na dialýzu, protože ji odcházejí ledviny. Do toho se stará o domácnost, koncertuje a sám má taky zdravotní problémy. Je toho na něj moc. Ještě, že má mladýho Vašíka," prozradila VIPStory.cz jedna z jeho kamarádek, zpěvaček.

Největší oporou pro Václava Neckáře je nejen jeho bratr Jan , ale to spíš pracovně. Doma pak syn Václav Neckář ml. (74) Ten se zhostil role řidiče, asistenta, se vším pomáhá, zajišťuje nákupy, a i běžnou agendu, kterou jeho otec potřebuje. "Je to moc hodnej kluk a když vidí staré a nemocné rodiče, nikdy je nenechá napospas. Vašek, jako táta je rád, že má takovou oporu," říká zpěvačka, která má o Neckářovo zdraví starosti.

Před lety prodělal zpěvák mozkovou mrtvici. Začínal znovu. Učil se mluvit, poznávat barvy, vzpomínal si postupně na některé věci. Zázrakem se z onemocnění dostal, přesto má už své problémy, které k vyššímu věku patří. Když však Neckář vystoupí na jeviště, je všechno pryč. Má úžasnou energii a lidi jsou z něj paf.

"Vašek je opravdu nejšťastnější na jevišti. Miluje lidi a lidi milují jeho. Je to skvělý vidět to," přiznává i jeho bratr Jan, díky kterému se Václav drží v umělecké formě, a který zajišťuje takzvaně kšefty.
📷
2
fotografie
◼ redakce inStory.cz
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

I obyčejný ubrousek může být ozdobou stolu. Stačí být kreativní

Styl

Jak rychle pomoci unaveným nohám

Bydlení

Využijte léto k renovaci radiátorů. Budou opět vypadat jako nové

1. Helena Zeťová překvapila. Neuhodnete, jakou má zálibu

2. Brooklyn Beckham je mamánek. Seknul se školou, protože se mu stýská po mámě

3. Václav Jiráček a Elizaveta Maximová přistiženi při něžnostech

4. Krasavice Štoudková takhle řádí na prkně

5. Modelka, která sesadila šéfa Guess, čeká dítě