خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Unavený Václav Neckář: Má velké starosti!

Unavený a posmutnělý Václav Neckář má starosti!
📷
Další 2 fotografie v galerii
 Celebrity 
29. dubna 2015 04:35 / Profimedia
  0   0
Fenomenální zpěvák Václav Neckář (74), jehož hity zná úplně každý, je v poslední době hodně unavený. Je to na něm velmi znát. Jeho přátelé a známí varují, že vzhledem k jeho zdraví to není dobré znamení! Co ho tolik trápí?

Před pár měsíci uvedlo pražské Divadlo Broadway muzikál z jeho hitů Mýdlový princ, který se velmi povedl a Neckář je rád, že se mu takové pocty dostalo. Přesto ale nezáří štěstím. Spíš je skleslý, posmutnělý.

"Vaška hodně, ale opravdu hodně trápí zdraví jeho milované ženy. Několikrát týdně s ní musí na dialýzu, protože ji odcházejí ledviny. Do toho se stará o domácnost, koncertuje a sám má taky zdravotní problémy. Je toho na něj moc. Ještě, že má mladýho Vašíka," prozradila VIPStory.cz jedna z jeho kamarádek, zpěvaček.

Největší oporou pro Václava Neckáře je nejen jeho bratr Jan , ale to spíš pracovně. Doma pak syn Václav Neckář ml. (74) Ten se zhostil role řidiče, asistenta, se vším pomáhá, zajišťuje nákupy, a i běžnou agendu, kterou jeho otec potřebuje. "Je to moc hodnej kluk a když vidí staré a nemocné rodiče, nikdy je nenechá napospas. Vašek, jako táta je rád, že má takovou oporu," říká zpěvačka, která má o Neckářovo zdraví starosti.

Před lety prodělal zpěvák mozkovou mrtvici. Začínal znovu. Učil se mluvit, poznávat barvy, vzpomínal si postupně na některé věci. Zázrakem se z onemocnění dostal, přesto má už své problémy, které k vyššímu věku patří. Když však Neckář vystoupí na jeviště, je všechno pryč. Má úžasnou energii a lidi jsou z něj paf.

"Vašek je opravdu nejšťastnější na jevišti. Miluje lidi a lidi milují jeho. Je to skvělý vidět to," přiznává i jeho bratr Jan, díky kterému se Václav drží v umělecké formě, a který zajišťuje takzvaně kšefty.
📷
2
fotografie
◼ redakce inStory.cz
Komentáře
Nejčtenější články
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Jak se u štípání dřeva moc nenadřít? Máme pro vás jednoduché tipy

Styl

Famózní účinky pomerančové kůry. Odteď už ji nevyhodíte

Bydlení

Kytice z barevných listů je nádherná. A pořídíte ji úplně zadarmo

1. Kristýna Leichtová se pochlubila dcerkou

2. Míša Maurerová se už chystá na porod

3. Exmilenka Langerové se teď tulí ke svému o generaci staršímu příteli

4. Vojta Dyk a Patricie Fuxová v Lásce z Kateřinic

5. Zlý bankéř Tomáš Jeřábek s manželkou ukázali malého synka